Ubytování

Užijte si dovolenou snů na soukromém ostrově, který si můžete pronajmout za 200 korun na noc

Rate this post

Na dovolenou jezdí každý rád, zvláště pak během letních veder. Před horkem utíkáme do hor nebo v lepším případě k moři. Pokud patříte mezi milovníky vody, máme pro vás lákavou nabídku. Představte si klidné místo bez turistů jen pro vás a za babku. Nemožné? Opak je pravdou. Můžete si totiž pronajmout celý ostrov s domem, a to jen za 9 dolaru na noc, což je v přepočtu 203 korun. Nádhera!

Portál The Sun informoval o tom, že si můžete užít dovolenou u jezera Lumot na Filipínách, kde za noc zaplatíte méně než za jeden večer v baru. To, že mluvíme o dovolené u jezera není však zcela pravda. Ve skutečnosti byste se ocitli v jeho středu.

Na ostrově uprostřed jezera se nachází dům, ve kterém může nocovat šest lidí. Samotný dům není ničím výjimečný, ale jeho okolí si nepochybně získá kohokoli. Kromě toho budete mít pocit, že se nacházíte na opuštěném ostrově někde v moři.

https://www.instagram.com/p/Bq6XA5TgB78/

Na ostrově si můžete prakticky dělat co chcete, víc soukromí v dnešní uspěchané době asi nenajdete. Můžete si vychutnat procházky kolem ostrova, během kterých se můžete kdykoliv zchladit. Po plážích se můžete promenádovat, jak vás pán Bůh stvořil. Celou atmosféru podtrhují kokosové palmy, kterých je na ostrově dostatek. Na takové dovolené byste si určitě oddechli a zároveň byste měli pocit, že se nacházíte ve filmu.

https://www.instagram.com/p/BqUPwLfHKP0/

Pokud vám nevadí si pár korun připlatit, pak je další skvělou dovolenkovou destinací Isletas de Granada v Nicaragua. Ta také nabízí drobný domek, ve kterém mohou bydlet jen dva lidé. Je to perfektní místo na romantický výlet či líbánky, píše portál Lad Bible.

Jeden z ostrovů Isletas de Granada

Pokud vás lákají i nové zážitky, můžete si zapůjčit loď, která stojí v ostrovním přístavu. Tak můžete projet i okolní ostrovy. Nicméně cena ubytování je o něco vyšší. Za noc zde zaplatíte 64 dolarů, což je 1450 korun. Nejdražší tak budou letenky.

Zdroj: TheSun.co.uk, ladbible.com

Sdílet:

Vyhledej ubytování

Booking.com

Nejčtenější z kategorie