Ubytování

Udělejte si 14 denní dovolenou na Maledivách zadarmo. Hotel vám zaplatí i cestu, nevěříte?

5/5 - (1 vote)

Přemýšlíte kam letos na dovolenou? Láká vás exotika, ale nemůžete si jí dovolit? Tak pokud vám nevadí, že vaše dovolená nebude jen o nicnedělání, pak pro vás máme skvělý typ. Dva týdny na Maledivách v nádherném hotelu zadarmo. Nevěříte? Jeden z ostrovních hotelů hledá do svého týmu člověka, který se na dva týdny postará o místní želvy.

Nebude to sice dovolená plná povalování na pláží, ale přiznejte si to zcela upřímně, po kolika dnech už vás ležení na pláži nebaví? Navíc jak často se dostanete na Maledivy a k tomu na dva týdny? Aby toho nebylo málo hotel hradí veškeré výdaje, takže s letenkou si nemusíte lámat hlavu. Na zajímavou pracovní nabídku upozornil server Unilad.

Není pochyb o tom, že hotel skutečně nabízí stáž snů. Zvláště pokud se zajímáte o zvířata, studujete nebo jste zvěrolékařem. Hotel vás ubytuje v luxusní vile pro hosty a samozřejmostí je i plná penze a výhled přímo na oceán. Kromě užívání si nádherného šumivého zvuku vln a krásného slunce, se navíc budete starat o želvy a tím pomáhat přírodě.

https://www.instagram.com/p/BB7SpsTTRBV/

Hotel The Coco Palm Dhuni Kolhu potřebuje vaši výpomoc jen po dobu dvou týdnu v srpnu. I když nebudete nijak finančně ohodnoceni, uznejte, že odměnou samotnou jsou dva týdny v ráji. Vybraný uchazeč jistě nebude litovat. Navíc bude mít šanci pracovat po boku uznávané britské specialistky přes želvy Clair Petros. Mezi povinnosti uchazeče bude patřit krmení želv, pomoc při jejich rehabilitaci nebo třeba následné vypuštění do volné přírody.

Hotel se také postará o to, abyste se během volna nenudili. Máte možnost využít organizovaného potápění nebo se můžete zúčastnit plavby během západu slunce, vše zdarma samozřejmě. Pokud máte zájem o „dovolenou“ snů, pak svou žádost v podobě tříminutového videa a 500 slovného motivačního dopisu zašlete na stránku Coco Collection. Učinit tak musíte do 1. července a musí vám být víc než 18 let. Pokud uspějete, pak na vás v srpnu čekají dva týdny v ráji.

Zdroj: www.unilad.co.uk

Sdílet:

Vyhledej ubytování

Booking.com

Nejčtenější z kategorie