Destinace

Vlak s prosklenou střechou jedoucí přes kanadské Skalnaté hory je jednou z nejkrásnějších jízd světa

3/5 - (1 vote)

Asi každý nám dá za pravdu, že mezi nejhezčí způsoby cestování patří právě jízda vlakem. Z místa na místo se dostanete poměrně rychle, dalo by se říci tak akorát abyste si mohli vychutnat okolní prostředí. Dvojnásobně toto tvrzení platí v případě vlaků se službou GoldLeaf Service. Nejen, že projíždí kanadským pohořím Skalnaté hory, navíc má prosklenou střechu, díky které zažijete jízdu s nezapomenutelnými výhledy.

Pokud se chystáte navštívit Kanadu, zvláště pak západní, jistě si rezervujte lístky vlaku se službou GoldLeaf Service. Díky kopulovité prosklené střechy vagónu, si můžete vychutnat jedinečný pohled na Skalnaté hory, které vás budou obklopovat po celou dobu jízdy. Aby toho nebylo málo, vlaková souprava má i venkovní plošinu, nejen že můžete obdivovat přírodní panoramata, ale můžete si vychutnat okolní čerstvý vzduch a pořídit fotografie, které vám budou všichni závidět.

Zájemci, kteří si rezervují službu GoldLeaf Service se mohou těšit na teplou snídani či oběd, připravené špičkovým šéfkuchařem. V odpoledních hodinách se na palubě vlaku podává víno s ochutnávkou sýrů.

Hrdým majitelem a provozovatelem této služby je kanadská železniční společnost Rocky Mountaineer. Kvůli novému lákadlu turistů, obohatila společnost svůj vozový park o čtyři nové vagóny, které jsou zatím připojeny ke klasickému vlaku. Do roku 2020 by ale měla společnost provozovat 3 vlakové soupravy, které budou tvořeny jen z vagónů poskytujících GoldLeaf Service.

Sdílet:
Booking.com

Vyhledej ubytování

Booking.com

Nejčtenější z kategorie