VIDEO: Děsivé záběry ukazují, jak duše opustila tělo utopeného muže

4.2/5 - (5 votes)

Původně si žena jen nahrávala záchranou akci, která se rázem proměnila v tragédii. Když si později postila svůj záznam, nevěřila svým očím. Žena na video zachytili duši, která opustila tělo utopeného muže.

Shanel Guiterrezová je přesvědčena, že natočila duši, která opustila tělo muže, který se utopil ve filipínské řece. Jak ona sama tvrdí „natáčela jsem záchrannou akci muže, který se snažil zachránit vlastního psa, a přitom se sám ztratil pod hladinou. Poté se objevila ta silueta, kráčející po vodě. Byl to jeho duch, okamžitě mi z toho naskočila husí kůže.“

Muž, identifikovaný jako Dondon, se měl ve filipínské řece utopit, když se snažil zachránit psa. Dondonovi se sice podařilo psa odtlačit do bezpečí, sám ale sklouzl do hlubší vody a už se mu nepodařilo vyplout zpět na hladinu.

Na místo dorazil záchranný tým a byl zahájen dramatický pokus o jeho záchranu. Přibližně v těchto chvílích se nad vodní hladinou objevil duch. Záchranáři pak našli mužovo tělo bez známek života. Ani resuscitace nepomohla.

Samozřejmě ne každý věří v pravost videa. Mnozí spekulují o speciálních efektech, ale Guiterrezová jakákoli tato tvrzení vyvrací, video je podle jejího tvrzení stoprocentně originální. Konečný názor necháme na vás, budeme rádi, když se o něj s námi podělíte v komentářích.

Sdílet: