„Druhý příchod Ježíše se blíží!“ varuje 11lety chlapec, kterému byla zjevena budoucnost i náš konec

2.4/5 - (5 votes)

Koncem dubna 2024 se na internetu objevilo video s prorockým varováním o konci světa. Mezi mnoha podobnými videi toto vyniká z několika důvodů.

Osoba, která nás chce varovat není známý pastor, ale 11leté dítě, které tvrdí, že bylo promítnuto do budoucnosti a bylo svědkem toho, co je před námi. Kanál, na kterém se video objevilo obvykle získává kolem 5000 zhlédnutí na video. Poselství chlapce ale získalo více než 500 000 zhlédnutí.  

Takové číslo naznačuje, že buď hluboce zarezonoval u diváků, nebo byl výrazně propagován, což vedlo k různým spekulacím. Video přimělo tisíce lidí, aby se přihlásili k odběru kanálu, a jejich komentáře poskytují další informace k tomuto tématu a je velmi zajímavé si je pročítat.

Jaká je podle chlapce naše budoucnost?

Chlapec ve videu uvádí, že svět bude řízen umělou inteligencí, přičemž humanoidní roboti se vyrovnají nebo dokonce převýší počet lidí. Budou sloužit jako učitelé, prodavači, řidiči, a dokonce i nejlepší přátelé. Lidská interakce bude slábnout, lidé se budou procházet městy jako zombie bez emocí, lhostejní i k slzám vlastních dětí. Soucitní roboti se však o děti okamžitě postarají a budou se starat o jejich potřeby.

V budoucnu mohou 3D tiskárny vyrábět téměř veškeré zboží, včetně potravin. Toto jídlo může být nejen vizuálně přitažlivé ale i chutné. Bude vytvořené z přísad jako je hmyz a petrochemie. Výpočty a další funkce by zvládlo zařízení připomínající čtvercové tetování na pravé ruce. Po aktivaci by se z tohoto čtverce mohla vynořit obrazovka a klávesnice vyrobená z hologramu pro psaní.

Kamery rozpoznávající obličej u každého vchodu by mohly umožnit například to, že když vejdete do pizzerie roboti začnou okamžitě připravovat pizzu, kterou milujete.

Na venkově bude zahájeno pátrání, do kterého se zapojí robotičtí psi a vrtulníky UAV, aby sledovaly a vyhubily loajální a věrné. V tuto chvíli už vše začalo a konec nastane za čtyři roky, kdy bude chlapec ve věku dospívání. Právě v tuto dobu je prorokován druhý příchod Ježíše. Andělé se čtyřmi tvářemi pošlou hříšníky do pekla a poté začne soud ostatních.

Pozoruhodné komentáře

Pravdivost takových tvrzení je nejistá, protože moderní proroci nemusí být vždy spolehliví, potenciálně vyučují nepravdy nebo vyprávějí chmurné příběhy, které se liší od vedení rodičů. Přesto jsou komentátoři obecně považováni za důvěryhodnější, protože jejich důvěryhodnost není ovlivněna honbou za příjmy ze sledovanosti.

@mindymarie3379:  Bylo to prostě neuvěřitelné slyšet. Včera v noci se mi zdál sen a tento mladý muž na něj právě rozvířil vzpomínku. Viděla jsem roboty, kteří mluvili s lidmi, jako by to byli lidé, a lidé s roboty komunikovali, jako by to byli jiní lidé. Pamatuji si, že se mi zdálo, že jsou to roboti, ne skuteční lidé. Nemohu mít skutečný vztah k robotům.

@StandUp777: Minulý týden jsem měl sen. Všude kolem byl naprostý chaos. Mor, mor, smrt, lidé posedlí démony, temnota a zlo nad zemí. Všichni kolem mě se mě snažili napadnout, ale já se tomu ve jménu Ježíše bránila a nic mi nemohlo ublížit.

@MsTwincy: Měl jsem sen: polovina světla na Zemi zhasla a pak začalo pronásledování křesťanů. Viděl jsem svého dědečka sťatého, je mu asi 95 let, pamatujte si.

@samuelarzadon244: Také se mi nedávno zdál sen o End Times. Všude kolem byl chaos, hořely budovy, všude se váleli mrtví a byla strašná tma. Nejdřív jsem si myslel, že jsem v pekle. A najednou jsem na nebi viděl spoustu světel jako mimozemské lodě na YouTube. Odtud křičeli jména lidí na Zemi a vytahovali je jednoho po druhém.

@andrealoftis7581:  23. října 2020 jsme s dcerou upadly do hlubokého spánku. Najednou jsme na nebi zaslechli zvuk trubky. Probudili jsme se ve stejnou dobu, chytili jsme se za ruce a řekli: „Trubky!“ Jak můžete vysvětlit, že jsme oba byli svědky stejné události v nebi během snu?

Sdílet: