Prezident Trump podepisuje zákon, který dává CIA a FBI 6 měsíců na odhalení pravdy o UFO

Rate this post

Prezident Trump podepsal v nedávné době návrh zákona, který nařizuje CIA a FBI, aby do 180 dnů zveřejnily informace o UFO. Samozřejmě předmětem zákona není jen toto téma. Na druhou stranu ale zaujalo největší pozornost napříč médii.

V příštích šesti měsících musí federální americké úřady zveřejnit veškeré informace týkající se neidentifikovatelných jevů ve vzdušném prostoru USA. Toto ustanovení je součástí 5 593stránkové legislativy pod kolonkou „komentář výboru“, který se připojuje ke každoročnímu povolávacímu aktu.

Zpráva federálních úřadů má obsahovat podrobnou analýzu údajů o neidentifikovatelných jevech v omezeném vzdušném prostoru USA, jakož i údaje shromážděné nebo uchované Úřadem pro námořní zpravodajství.

Rovněž musí zpráva obsahovat analýzu potenciálních hrozeb, které zmíněné jevy představují pro národní bezpečnost a posouzení, zda lze tuto neidentifikovatelnou leteckou aktivitu připsat jednomu nebo více mimozemským protivníkům. Žádost přichází poté, co americké ministerstvo obrany v dubnu zveřejnilo tři videozáznamy námořnictva, které ukazují interakci pilotů s UFO.

Důvodem tohoto požadavku je také fakt, že kongres ani prezident nemají přístup k mnoha vývojům, programům a misím, které jsou financovány „černým rozpočtem“. V rámci tohoto tajného programu jsou veškeré akce osvobozeny od povinnosti zodpovídat se hlavě státu či kongresu. Co nového se tak dozvíme v následujících 180 dnech?

Zdroj: TS

Sdílet: