Podle Baby Vangy začne konec světa v roce 2025

2/5 - (9 votes)

Baba Vanga, přezdívaná jako „Nostradamus z Balkánu“ je dnes proslulá svými předpověďmi, které se z velké části naplnily. Mezi předpověďmi bylo i to tykající se konce světa. Podrobně popisuje, jak dlouho může „konec světa“ trvat a tvrdí, že začátek nastane už příští rok.

Legendární mystičce lidé připisují proroctví mnoha důležitých událostí včetně katastrofy v Černobylu, 11. září, pandemie COVID 19 nebo úmrtí princezny Diany. A přestože tato slepá bulharská věštkyně zemřela před téměř 30 lety, lidé její proroctví sledují s velkým zájmem i dnes.

Její věrní učedníci tvrdí, že mnohé z jejich předpovědí se splnily dlouho po její smrti a pochopitelně mnoho se jich ještě naplní. Tedy za předpokladu, že Země přežije dostatečně dlouho na to, aby viděla jejich naplnění.

„Konec světa v roce 2025“

Podle Baby Vangy započne definitivní pád lidstva v roce 2025. Aby nedošlo k omylu, nejde o konec světa jako takový. Ten nastane až v roce 5079. Rok 2025 bude spíše takovým startovacím signálem pro události, které nakonec vyvrcholí našim pádem.

Jinými slovy, příští rok bude začátkem konce. Několik médií zveřejnilo časovou osu, která byla údajně stanovena touto mystičkou.

2025 – Válka v Evropě: Událost, která spustí zánik světa se týká blíže nespecifikovaného konfliktu v Evropě, který zdecimuje obyvatelstvo kontinentu.

2028 – Průzkum Venuše: v příštích čtyřek letech budeme doslova lačnit po další energii. Abychom získali nové zdroje, vyšleme misi na Venuši. Jak víme, Venuše je druhou planetou od Slunce, je to nehostinná a pekelná díra, kde nic nemůže růst ani přežít. Takže zrovna tato předpověď se zdá dost nepravděpodobná.

2033 – Tání polárních čepic: Baba Vanga údajně předpověděla, že ničivé dopady klimatických změn způsobí dramatické tání ledových čepic, čímž se zvedne hladina moří.

2076 – Vzestup komunismu po celém světě: tento rok bude ve znamení rozkvětu komunismu. Podle předpovědi ovládne celý svět.

2130 – Mimozemský kontakt: Lidé by se měli dostat do kontaktu s mimozemšťany. Je docela ku podivu, že nám to bude trvat tak dlouho.

2170 – Globální sucho: Klimatické změny budou i nadále devastovat planetu. A do té doby prý svět zachvátí sucho.

3005 – Marťanská válka: Z proroctví není zcela jasné, zda válku začnou mimozemšťané nebo lidí, kteří budou kolonizovat rudou planetu, ale zdá se, že mezi Zemí a civilizací na Marsu vypukne válka.

3797 – Konec světa (víceméně): V tomto okamžiku, a jak se očekávalo, vezmeme-li v úvahu vše, co se děje, Země již nebude schopna podporovat život. To znamená, že lidé opustí naši milovanou planetu a usadí se v jiných blíže nespecifikovaných částech vesmíru.

5079 – Konec všeho: Zdá se, že je to rok velkého finále. I když se zatím neví, co přesně to bude obnášet. Svět bude již více než 1000 let neobyvatelný, takže předpokládáme, že to znamená konec vesmíru. Nebo snad konec lidské rasy? V každém případě to nevypadá dobře.

Sdílet: