Odborníci odhalují skutečný důvod, pro UFO cílí na vysokorychlostní letadla a hlavice

5/5 - (1 vote)

Internet je plný videí, která ukazují UFO létající v blízkosti vysokorychlostních letadel, hlavic, a dokonce i jaderných reaktorů – a odborníci mají alarmující teorii o tom, proč jsou tato místa jejich cílem.

V roce 1976 British Airways odvysílala reklamu na svůj let Concorde, ve které se k letadlu neuvěřitelně vysokou rychlostí řítí UFO ve tvaru koule . Objekt zřejmě skenuje letadlo a pak zrychluje pryč.

Nepotvrzené pozorování UFO, které se znovu objevilo na podkanálu UFO na Redditu, kde jsou údajná videa plavidel sdílena, odhalována nebo schvalována, pokud se zjistí, že jsou legitimní, je jedním z mnoha, které předvádí podivné, téměř zvídavé chování těchto neznámých objektů.

V roce 2022, na královnino jubileum, byla monarcha poctěna skupinou devíti stíhaček, které vypouštěly oblaka kouře v červené, bílé a modré barvě. Video ukazuje neidentifikovaný předmět během oslavy.

Navzdory tomu, že záběr koloval v médiích, nebyla poskytnuta jasná odpověď nebo vysvětlení.

Ještě kurióznější je téměř tucet UFO, které se objevily nad japonskou laboratoří Fukušima po jaderné katastrofě v roce 2011. Svědci řekli dokumentárnímu seriálu Netflix Encounters , že UFO je zachránilo snížením úrovně radioaktivity.

V popkultuře představuje pořad History Channel The Secret of Skinwalker Ranch desítky a desítky podobných UFO během pěti sezón. Mnoho z těchto objektů se objevilo poté, co byla raketa testována ve vzduchu jejími vědci.

Zdá se, že důvodem jsou jaderné zbraně

Existuje řada vysvětlujících důvodů pro tyto různé jevy, které uvedli skeptici, od hmyzu po balónky. Pro výzkumníky, kteří se tomuto fenoménu zasvětili, jsou však tato videa mnohem víc než jen jejich nominální hodnota.

Nabízí se otázka: Blíží se UFO k vysokorychlostním letadlům, protože se bojí, že obsahují jaderné schopnosti?

Výsledkem je, že odborníci v oboru již analyzovali podobné chování jako důkaz, že potenciální jaderné sebezničení může být důvodem, proč je UFO přitahováno ke zmíněným strojům a zařízením.

Aktivita UFO, jaderná zařízení a místa se tak prolínají od vynálezu atomové bomby v roce 1945. A tento jev pozorovali jak civilisté, tak vojenský personál.

Investigativní novinář George Knapp řekl History.com: „Všechna jaderná zařízení – Los Alamos, Livermore, Sandia, řeka Savannah, byla navštívena UFO. Neznámé lodě se objevili nad těmito oblastmi a nikdo nevěděl, odkud jsou nebo co tam dělají.“

Také bývalý šéf Advanced Aerospace Threat Identification Program, Lue Elizondo, s tím souhlasil, „zdá se, že existuje velká korelace  mezi pozorováním UFO a jadernými zařízeními.“

A nezávislý výzkumník Robert Hastings, který pracoval na úplném vládním odhalení aktivity UFO, v roce 2010 řekl: „Odtajněné dokumenty americké vlády a svědecké výpovědi bývalých příslušníků americké armády potvrzují nade vší pochybnost realitu pokračujících invazí UFO na místa s jadernými zbraněmi.“

Výzkum ukazuje, že se aktivita změnila

Nyní nový výzkum ukazuje, že kolem jaderných zbraní a zařízení došlo nejen k neobvyklé aktivitě, ale že se v průběhu let také změnila. Výzkum byl proveden formou tří studií. Studie vedl seržant amerického letectva v penzi Larry Hancock a datový analytik spojený s harvardským projektem Galileo na lov UFO, Ian Porritt.

Podle výzkumu, který se zpočátku zřejmě zajímal o výrobu jaderných zbraní, se UFO později objevilo kolem sil a základen bombardérů.  A když v 60. letech vybudovali nový arzenál ICMB (Intercontinental Ballistic Missiles), UFO se stalo „ mnohem aktivnější “ v jejich přístupu k základnám ICBM, řekl Porritt.

Potvrzují to i další svědci

Dva veteráni letectva dříve řekli DailyMail, že v červnu 2023 svědčili úřadu pro řešení anomálií ve všech doménách (AARO), že UFO vypnuly ​​ jaderné hlavice.

Kromě toho bývalý důstojník ICBM amerického letectva Robert Salas uvedl, že ho AARO kontaktovalo e-mailem, aby získal informace. Stalo se tak poté, co řekl, že oranžový létající talíř vyřadil z provozu 10 hlavic na letecké základně Malmstrom v Montaně v roce 1967.

Navzdory důkladnému vyšetřování ze strany armády však nebyly učiněny žádné závěry. Salas také uvedl, že ho Úřad zvláštního vyšetřování letectva přinutil v této věci podepsat dohodu o mlčenlivosti.

To odpovídá tomu, co bývalý poručík amerického letectva Robert Jacobs řekl, že se stalo v roce 1964, když UFO v roce 1964 „deaktivovalo “ hlavici.

Vzhledem ke společným podobnostem všech událostí se zdá, že opravdu existuje souvislost mezi chováním UFO ve vztahu k letadlům a jaderným zbraním.

Sdílet: