Letos se dočkáme dokumentu o Bobovi Lazarovi a Oblasti 51, který vše změní !!

Bob Lazar je proslulý hlavně jako muž, který v pozdních osmdesátých letech odhalil tajemství o špičkovém vládním zařízení. Řeč samozřejmě není o ničem jiném nežli o Oblasti 51. Na základě jeho prohlášení vyplynulo, že byl jako vědec najat vládou pro složitý úkol, který spočíval ve výzkumu pohonných hmot mimozemské technologie.

Bob nejprve zmínil, že původní nabídka, kterou mu poskytl Edward Teller (americký fyzik), se týkala menší práce ve vojenském zařízení s názvem S-4 (sektor 4). Jejich úkoly spočívaly ve vědeckém výzkumu pohonného systému jednoho z létajících talířů, které armáda získala jako součást probíhajícího reverzního inženýrského projektu vlády.

Během prvních pozorování v Sektoru 4 si Lazar myslel, že létající talíře jsou tajné letadlové letouny, jejichž zkušební lety byly odpovědné za šíření zpráv o existenci UFO. Postupně díky četným dokumentům, které během výzkumu pečlivě prostudoval, a díky všemu co viděl v S-4, dospěl k závěru, že letouny jsou mimozemského původu.

Lazar se také údajně podílel na řadě setkání, na kterých vláda přiznala historickou účast mimozemských bytostí na naší planetě. Historických proto, že se jejich výskyt na naší planetě datuje nejméně 10 000 let nazpět.

Během devadesátých let 20. století se o Lazarovo tvrzení, že americká vláda skrývá cizí technologie, strhl velký zájem všech médií. Právě jeho tvrzení dalo Oblasti 51 legendární pověst, která se uchovává dodnes, stejně jako charakteristika nejznámějšího tajného zařízení na Zemi. Zajímavé také je, že desítky let, po Lazarově zpovědi o Oblasti 51, americká vláda popírala její existenci, i když ji nakonec před několika lety uznala.

V tuto chvíli se s Bobem Lazarem spojil filmař, která je připraven natočit s Bobem natočit dokument, který divákům slibuje odhalení důležitých detailů nejen o Oblasti 51, ale i o UFO a celkově o mimozemském životě.

Toto je přesný popis dokumentu, který bude zveřejněn letos v prosinci: 

Oblast 51, létající talíře z jiného světa – a program, který má vytvořit zuřivou technologii. Bob Lazar zůstává jediným nejslavnějším a nejkontroverznějším člověkem ve světě UFO. Důvod proč víte o Oblasti 51, je to , že Bob Lazar přišel a pověděl vám to. Jeho odhalení mu změnilo život, i tak se ale snažil zůstat mimo pozornost. Z toho důvodu také nenechal žádného filmaře vstoupit do jeho soukromého života… až do teď. Corbellův film prozkoumá Lazarova prohlášení v třicetileté perspektivě – poskytne vzácné a niky před tím odhalené záběry, které zaručují, že debaty o UFO a oblasti 51 se změní jednou provždy.

Zdroj:http://www.extraordinarybeliefs.com/films/#/lazar/

Sdílet:
Loading...