Tyto pánské mikiny na zip a svetry jsou stále top

Rate this post

Až donedávna byla pánská mikina spojována se stylem oblečení před dům či na sportovní aktivity. V současné době naštěstí již není ztotožňována pouze s nedostatkem pocitu stylu nebo chození do nedaleké tělocvičny. V závislosti na individuálních preferencích si může každý vybrat model mikiny, který plně odpovídá jeho požadavkům. V šatníku každého moderního chlapa, který se stará o svůj vzhled, by měla být mikina na zip či pohodlný svetr samozřejmostí.

Důležité je, že mikina může být nedílnou součástí nejen sportovního oblečení, ale také příležitostného outfitu, když chceme dát našemu oblečení mírně volnější charakter. Řetězce i kterým se ve společnosti může blýsknou i ten nejmilejší milovník módních stylů. Takže, kterou mikinu byste se měli rozhodnout? Řadu mikin najdete na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-mikiny-811.html.

Správná velikost je klíčem k úspěchu

Jak všichni víme, na velikosti záleží v mnoha oblastech každodenního života, včetně velikosti oblečení. Problém, který doprovází většinu z nás, je nekompetentní přizpůsobení velikosti oblečení našim skutečným rozměrům. Není nic horšího, než chlap, který se obleče do nejmódnější mikiny, která je spíš jako mikina mladšího bratra než jeho vlastní. Příliš těsné oblečení vypadá jednoduše esteticky a upozorňuje na všechny nedostatky mužské postavy, včetně pivního břicha.

Univerzální charakter

Ačkoli v očích starší generace jsou pánské mikiny považovány za čistě sportovní oblečení, jsou ideálním prvkem stylingu ve volném, neformálním stylu. Při pohledu na ulice lze také získat silný dojem, že velká část milovníků mikin tvoří své styly na základě modelu a stylu mikiny. Síla pánských mikin spočívá v jejich neformálním a univerzálním charakteru, díky čemuž skupina jejich fanoušků systematicky roste.

Mnoho možností

Pánské mikiny jsou rájem pro fanoušky módních stylů pro práci, školu, setkání s přáteli nebo dokonce na rande. V obchodech známých oděvních značek se můžete setkat s mnoha významnými pánskými mikinami. Tradiční mikiny se zipem si můžete pořídit v tlumených i naopak jasných barvách. Při výběru pánské mikiny se nemusíte nijak omezovat. S čistým svědomím si můžeme dovolit několik různých modelů mikin, díky nimž se otevíráme extrémně jedinečným stylům, které vynikají v davu. Některé typy jsou vybaveny praktickou kapucí, která má nejen ozdobnou funkci.

Upravte si mikinu podle své vlastní postavy

Pro štíhlé lidi jsou mikiny na zip skvělé řešení a bát se nemusíte ani výrazného potisku v horní části oděvu. Důvodem je jednoduchý jev – tento typ potisku způsobuje, že silueta vypadá na zádech o něco širší.

Na druhé stranu, lidé při těle, by měli sáhnout po mikině s mírně prodlouženým střihem. Volné střihy, zejména ty na zip, jsou pro ně skvělé. Pokud je mikina navíc v tmavších, utlumených barvách a bez dalších vzorů, můžete dosáhnout efektu zeštíhlení postavy. Díky mikinám můžete také maskovat obecné vady těla, například mírně padající ramena. V tomto případě budou fungovat mírně uvolněné řezy. Pozor však na příliš volný model mikiny, která může působit pytlovitým dojmem.

Sdílet: