Prodej nemovitosti – sám nebo s profíkem!

Rate this post

Plánujete nebo zatím jen uvažujete o prodeji svého domu, bytu, pozemku, chaty, chalupy nebo i činžovního domu, komerčního prostoru či objektu nebo jakékoliv jiné nemovitosti? Chcete z prodeje vaší nemovitosti získat co nejvíce a prodat ji co nejvýhodněji? Chcete, aby prodej vaší nemovitosti proběhl rychle, hladce a bezpečně a abyste se vyhnuli všem nástrahám a úskalím, která jsou spojená s prodejem nemovitosti? Nechcete se zabývat veškerou administrativou a celým tím složitým procesem prodeje? Chcete riskovat, zahrát si ruskou ruletu – buď to vyjde, nebo ne, nebo chcete vsadit na jistotu?

Pak si raději najděte někoho, kdo vám s tím vším pomůže? Vyberte si toho nejlepšího realitního makléře, který si získá vaši důvěru a který se o vše postará. Líbilo by se vám nechat se hýčkat svým osobním realitním makléřem, který se o vše kompletně postará a vás by jenom průběžně informoval o tom, co se děje s vaší nemovitostí a vy se v klidu můžete věnovat sám sobě, svým koníčkům, své rodině nebo práci. Tady je pár rad a tipů, podle čeho si vybrat toho nejlepšího realitního makléře pro prodej právě té vaší nemovitosti.

Makléř – profík

Správný realitní makléř by měl mít bohaté zkušenosti a měl by se věnovat vaší nemovitosti vždy na 100 %. Zcela určitě by měl poskytovat maximálně komplexní služby, abyste se vy nemuseli vůbec o nic starat. Každopádně by měl umět pracovat s moderními nástroji, technologiemi a postupy (videoprohlídky, dron, 3D scan nemovitosti, 3D půdorysy, virtuální prohlídky, vizualizace, vlastní weby nemovitostí, home staging atd.), stejně jako by měl umět efektivně využívat online i offline marketing (sociální sítě, placené kampaně – google, seznam, PPC, bannery, plachty, letáky, open house atd.) a rovněž by měl umět správně komunikovat a argumentovat. V neposlední řadě ale na vás musí vždy působit důvěryhodně a mít za sebou nějaké reference jeho spokojených klientů. Musí vám zkrátka „sednout“ a měl by mezi vámi vzniknout určitý vztah založený na důvěře, vždyť se přece bude starat o váš majetek, mnohdy v řádech miliónů korun. Po nějakou dobu se vlastně stane takřka členem vaší domácnosti a kdoví, možná to bude i na celý život, stejně jako např. váš lékař nebo třeba právník.

Je úplně jedno, jestli se jedná o Domy na prodej střední Čechy nebo o jakýkoliv jiný typ nemovitosti a jinou lokalitu v rámci celé ČR. Zkušený realitní makléř se umí postarat o vše, bez ohledu na typ nemovitosti i lokalitu.

Koho si teda vybrat?

Exkluzivní realitní makléř Bc. Roman Machník, MBA, majitel realitní kanceláře Dumrealit.cz Exclusive je tou pravou volbou, splňuje prakticky vše, co by správný moderní realitní makléř splňovat měl. V realitách působí již od roku 2007, úspěšně zrealizoval více než 300 realitních obchodů za více než 750 miliónů Kč. Díky svým bohatým zkušenostem, vysokou odborností, maximální profesionalitou a zároveň i lidským a osobním přístupem najde pro své klienty vždy komplexní řešení jejich aktuální životní situace, která je přiměla k prodeji jejich nemovitosti. Dělá reality moderně a s důvěrou. V obchodu se pohybuje více než dvacet let a působí rovněž jako zástupce Realitní komory ČR pro Prahu 4. Svým klientům pomáhá jak s prodejem nemovitostí, tak i s nákupem jejich vysněného domova. Je rovněž i certifikovaným specialistou na prověření stavu nemovitostí. Svým klientům vždy individuálně najde komplexní řešení jejich aktuální životní situace, která je důvodem prodeje nebo koupě nemovitosti. Více na Machnik.cz.

Plánujete prodej své nemovitosti nebo o tom zatím jenom přemýšlíte a nevíte si s tím příliš rady a potřebovali byste s tím pomoct? Obraťte se na exkluzivního realitního makléře Bc. Romana Machníka, MBA, dále už pak hledat nemusíte.

Sdílet: