Tento umělec umístil vedle sebe 66 000 plastových kelímků a toto je výsledek!!!

Rate this post

Seznamte se s Belou. Belo je kanadský umělec s velkou trpělivostí a úžasnou schopností vizualizace. Spolu se 100 dobrovolníků strávil bezpočet hodin uspořádáním plastových kelímků naplněných vodou a výsledkem je krásný umělecký obraz.

Možná se mnoho lidí diví proč, by někdo strávil několik hodin tím, že rozmisťuje kelímky s vodou. Jenže myšlenka celého díla je někde úplně jinde. Belo chtěl poukázat na řešení krize kolem pitné vody. A celkem se mu to povedlo, s veškerou tou publicitou se jeho dílo dostalo opravdu daleko. A o vše se začalo zajímat více lidí.

Následující video ukazuje, jak Serge Belo naplnil všechny plastové kelímky dešťovou vodou a přidal jim trochu rostlinného barviva. Pro tento účel použil 15.000 litrů dešťové vody a více než jeden kilogram barviva! Jeho dobrovolníci mu pomohli s uspořádáním plastových kelímků po celou dobu, ale nikdo z nich nevěděl, co přesně bude výsledkem. Belo to celou dobu držel v tajnosti. Po 62 hodinách práce s bolesti v zádech nakonec Belo ukončil své umělecké dílo. Ve videu budete moci vidět fenomenální výsledek. Je to zdánlivě jednoduché, ale naprosto krásné.

Sdílet: