VIDEO: Policista se vypařil jako v sci-fi filmu. Unesli ho mimozemšťané?

Policista při kontrole odstaveného vozidla z ničeho nic zmizel. Celou děsivou událost nahrála kamera v policejním autě, která unikla ze serverů amerického Pentagonu. Video rozpoutalo vášnivé diskuse o tom, co se s policistou stalo. Jednou z možností je, že se o jeho zmizení postarali mimozemšťané.

Mělo jít pouze o rutinní policejní zásah. Příslušník policejního sboru odstavil vozidlo a položil řidiči nějakou otázku. Následně se objevilo velmi jasné světlo a spolu se žárem zmizel z místa i policista. Zůstalo po něm pouze jeho oblečení, ze kterého se kouřilo. Řidič odstaveného vozidla z místa okamžitě odjel. Celou situaci zaznamenala kamera v policejním autě.

Videozáznam, který připomíná scénu jako ze sci-fi filmu, prý uniklo z prostředí Pentagonu čili Ministerstva obrany Spojených států amerických. Záznam byl označen jako přísně tajný, ale přesto se ze serverů Pentagonu dostal na temnou část internetu zvanou “dark web” a odtud ho milovníci záhad poskytli veřejnosti.

Nadšenci pro UFO se videa chopili a za zmizením policistu vidí mimozemšťany. Jasná záře podle nich přišla shora a policista byl technologií mimozemské civilizace teleportován na jiné místo. Toto video může být podle nich průlomové v pátrání po důkazech existence mimozemšťanů a jejich přítomnosti na naší planetě.

Inu posuďte sami, kdo za únosem stojí a co se vlastně osudnou noc stalo.

Sdílet:
Loading...