Adrenochrome: Iluminátská „božská“ látka

3.2/5 - (40 votes)

Mnoho let už mezi lidmi koluje teorie o tom, že světová elita konzumuje látku známou jako „Adrenochrome“ . Omamná látka vyrobená z krve pro „elitní“ kruhy. Název je také často spojován s vražděním dětí a rituálem obětování, který sahá hluboko do historie. Opravdu se následující zvěrstva skutečně dějí, nebo jde o další konspirační teorii?

Obětování bohům bylo pro starověké kultury běžnou záležitostí. Inkové, Řekové nebo třeba Vikingové pořádali pravidelně obětní rituály pro své bohy. Některé rituály se neobešly ani bez lidských obětí. To vše samozřejmě na žádost bohů. Součástí bylo také požití krve oběti. Mnoho lidí je dodnes přesvědčeno, že podobné rituály provádí i elita dodnes.

Co je Adrenochrome

Podle mnoha teorií je jeho původ mnohem starší, než uvádějí oficiální zdroje. Jeho principy jsou založeny na starodávných rituálech, které zahrnovaly lidské oběti bohům. Nejdůležitější složkou je pak krev mrtvých. Užívání takové látky bylo vždy zahaleno oponou mystiky a okultismu.

Staří šamani tvrdí, že díky konzumaci krve oběti, mohli komunikovat přímo s bohy a jinými silami vesmíru. Byl to vstup do duchovní vyšší duchovní roviny. V průběhu let si praktikanti takové činnosti uvědomili, že pokud je oběť vystavena určitým událostem, kvalita její krve stejně jako její následný účinek je mnohem silnější.

Tímto způsobem se praxe rozvíjela až do dnešní výroby Adrenochromu. Princip jeho výroby je stejný. Krev obětovaného musí dospět určité kvality, které dosáhne narůstajícím adrenalinem. Aby bylo požadovaného adrenalinu dosaženo, je oběť mučena jak fyzicky, tak duševně.

Jak přípravek Adrenochrome působí?

Látka je založena zejména na adrenalinu, který mění svou funkci v závislosti na stresu, kterému je osoba vystavena. Tak například u sportovce adrenalin zvyšuje jeho sílu a energii. V případě ohrožené osoby způsobuje adrenalin zvýšení strachu.

Normálně adrenalin způsobuje zostření smyslů, zvýšení krevního tlaku. Celkově pak zvyšuje v člověku možnosti dosažení svých cílů.

Mučení a lidské oběti

Předpokládá se, že elita používá Adrenochrom k ovládání svých členů, zejména těch nejnovějších. Ti provádějí děsivé rituály, které jsou považovány za reálné v mnoha vrstvách společnosti. Ty, kdo krev konzumují údajně poznáte tak, že se pod jejich očima objevují namodralé kruhy, což je znak nadměrné konzumace Adrenochromu. Shodou okolností tuto charakteristiku vykazuje mnoho osobností.

Realita nebo konspirační teorie?

Neexistuje žádný hmatatelný důkaz, který by jasně prokázal, že k rituálům za účelem získání Adrenochromu vážně dochází. Na druhou stranu, vzhledem k vrstvám lidí, kteří tuto elitu tvoří, se není čemu divit. Stopy budou zameteny opravdu důkladně.

Objevují se však svědectví v řadách slavných osobností, která se týkají existence podsvětí, v němž se pohybují určité slavné osobnosti. Možná si vzpomenete na slavnou modelku, herečku a bavičku s asijským původem Tilu Nguyen, lépe známou jako Tila Tequila. Před několika lety tento typ rituálů v určitých sektorech Hollywoodu odsoudila.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Rozjela se obrovská kampaň proti této herečce, po které dnes neštěkne ani pes. Její kariéra nadobro skončila. Neměla být ovšem jediná, kdo na takováto zvěrstva poukázal. Dalšími byli Jim Carrey a Mel Gibson. A řekněme si upřímně, na televizních obrazovkách už nejsou nějakou dobu pořádně vidět.

Jak již bylo zmíněno, je nesmírně těžké jednoznačně prohlásit, že jde o reálnou věc. Zasvěcení lidé mají v rukou nesmírnou moc.

Zdroj: MD

Sdílet: