Třetí světová válka prý vypukne už příští rok! Údajný cestovatel v čase šokuje svými předpověďmi

3.5/5 - (10 votes)

Třetí světová válka vypukne v roce 2020 poté, co Severní Korea vypálí raketu na Havaji. Incident vyvolá odvetu ze strany USA a celé to skončí několikaletými smrtícími konflikty. Takovou ne příliš optimistickou, a hlavně poměrně blízkou budoucnost, nám předpovídá další údajný cestovatel v čase v bizarním videu, zveřejněném na YouTube.

Michael Phillips, muž s rozmazanou tváří, který byl představen na začátku třinácti minutového videoklipu tvrdí, že se narodil v roce 2043 a ze své doby odcestoval v roce 2075.

O budoucnosti lidstva prozradil následující. Kim Jong vyhlásí válku USA. Pan Phillips, který mluví s obscénním anglickým přízvukem, řekl, že Spojené království bude vtaženo do války a Rusko s Čínou se spojí proti britské armádě. „Celkově to byla velmi rychlá a brutální válka a bezmála miliony lidí bylo zabito.“ Uvádí muž ve videu.

Také řekl, že ve válce byly použity jaderné zbraně. Nemohou chybět ani předpovědi týkající se přírodní katastrofy, která údajně zcela zničí Kalifornii. Tu postihne natolik zdrcující zemětřesení, že se v důsledku toho Kalifornie propade pod hladinu moře o celé 3 metry, tudíž bude neobyvatelná.

Překvapující předpovědí je i ta, týkající se Oprah Winfrey, který se údajně pokus získat post prezidenta spojených států. Nicméně neuspěje a porazí ji jakýsi muž zvaný Michael Macintosh, který převezme post po Donaldu Trumpovi už v polovině příštího roku.

Philips dále pokračoval v popisu nadcházejícího desetiletí, které započne příští rok. Údajně s sebou přinese úspěšnou misi na Mars, za kterou však nebude stát vesmírná agentura NASA ale SpaceX Elona Muska. „Počátkem roku 2020 se uskuteční několik misí, které připraví vše potřebné k úspěšné misi na Mars.“ Také dojde k velkému odhalení existence mimozemšťanů.

Do této doby se Phillips dostal podle jeho slov nějakou koulí, která představuje stroj času a využívá gravimetrické zkreslení k protržení otvoru v časovém prostoru.

Sdílet: