Největší tajemství NASA? Město na odvrácené straně Měsíce

Rate this post

V současné době existuje nemalé množství publikací, jež se věnují zodpovězení jedné z nejpodstatnějších otázek, a to: Jsme ve vesmíru sami? V návaznosti na tuto otázku informovaly ruské noviny Vecherny Volgograd o dost kompromitujícím objevu. Na odvrácené straně Měsíce má údajně existovat celé město. Objev byl klasifikován jako přísně tajný pochopitelně, je totiž tak neuvěřitelný, že by podle ruského deníku mohl otřást stávajícími společenskými pravidly.

Ruský deník otiskl také část oficiální tiskové zprávy agentury NASA, kde mimo jiné stojí: „Vědci a inženýři NASA zkoumající Mars a Měsíc, představili svá nejnovější zjištění na konferenci ve Washingtonském tiskovém klubu, kdy bylo poprvé oznámeno, že na Měsíci byly objeveny člověkem vytvořené struktury a objekty.

Samozřejmě se strhla vlna otázek, na které vědci odpovídali velmi vyhýbavě. Nejčastější odpovědí je ta, že celá věc se nadále prošetřuje a všechna zjištění budou časem zveřejněna. Mimo to bylo na konferenci zmíněno, že Sovětský svaz měl dokonce fotografie, které měli přítomnost objektů na odvrácené straně Měsíce dokazovat. Také byly promítány videa a fotografie pořízené americkými astronauty během programu Apollo. Lidé byli velmi překvapeni, proč tento materiál nebyl nikdy veřejnosti představen.

Na to ale měla NASA svou odpověď: „Bylo těžké předvídat reakci lidí na informaci o tom, že na Měsíci byli nebo stále jsou nějací tvorové.“ K tomuto výroku se ale vyjádřil expert na lunární vědy Richard Hoagland, který říká, že NASA neustále upravuje pořízené fotografie, než jsou publikovány veřejnosti. Mírně je retušují a mění jejich ostrost. Někteří další vědci společně s Hoaglandem jsou totiž toho názoru, že mimozemská rasa používala během své činnosti na Zemi Měsíc jako základnu. Tyto domněnky potvrzují legendy a mýty různých národů naší planety.

Zdroj: GI

Sdílet: