Existoval projekt Alternativa 3, stěhování vyvolených do vesmíru?

4/5 - (2 votes)

Projekt Alternativa 3 má být jeden z nejstřeženějších tajných plánů pro záchranu lidstva. Mezi zachráněnými lidmi z naší zpustošené modré planety však budou jen elity, protože pouze oni mají mít právo na přežití.

Ostatní obyčejní lidé budou odsouzeni k zániku. Alespoň toto se tvrdí v kontroverzním projektu Alternativa 3, který vznikl ihned po skončení 2. světové války. Zda projekt opravdu existuje a je na plno rozjetý, je předmětem spekulace a konspiračních teorií již několik let. Odborníci však tvrdí, že projekt zůstal pouze na papíře. Jak to tedy doopravdy je?

O lidstvu rozhodla Velká trojka

Ihned po skončení 2. světové války, nejděsivější války v dějinách lidstva, kdy byla zpustošena téměř celá Země, se neoficiálně setkaly vlády tří vítězných států, Sovětského svazu, USA a Velké Británie, aby se dohodly na tom, jaký bude plán na záchranu lidstva zdevastované modré planety. Z jednání státníků, podle nejmenovaného zdroje, který byl na zasedání přítomen, byly navrženy tři možnosti na záchranu lidstva.

Alternativa 1 počítala s plánem na zastavení globálního znečišťování Země, Alternativa 2 hovořila o vybudování podzemní sítě tunelů a základen, kde by v kritickém období našly útočiště elity lidstva. A poslední možností byla Alternativa 3, která počítala s vybudováním vesmírných základen na Měsíci a na Marsu.

Tam by se podle plánu přesunuli vyvolení, aby se tam rozmnožili a zachovali lidský rod. Velká trojka se nakonec rozhodla, že se přikloní k alternativě 3, neboť znečišťování planety se už nedá nijak zastavit. Údajně tak o celé budoucnosti lidstva, rozhodli tři nejmocnější lidé. Podle většiny lidí je ale celá historka o projektu přitažená za vlasy.

K celé záležitosti se vyjádřil americký ufolog Richard Boylan, který tvrdí, že rozhodnutí Velké trojky mělo nastartovat tajný vesmírný výzkum o jehož rozsahu se nám ani nezdálo. Technologie prý mají jít dopředu mílovými kroky i díky tomu, že světové vlády údajně spolupracují se zástupci mimozemských civilizaci. A právě toto má být nejkontroverznější částí celého projektu, neboť právě mimozemské technologie posunuly lidstvo dopředu o nejméně 150 let! Fakt nebo fikce?

K tomu, aby se celý projekt utajil, muselo být vytvořeny dokonalé krytí. A tak vznikla nejdéle trvající „reality show“ v podobě soupeření mezi USA a Sovětským svazem při dobývání kosmu. Když se v roce 1957 dostává v sovětské družici na oběžnou dráhu Lajka a v roce 1961 se stal Jurij Gagarin prvním člověkem ve vesmíru, je ve skutečnosti tajný vesmírný výzkum tak daleko, že experti už hledají na Měsíci a Marsu vhodné lokality pro stavbu prvních mimozemských základen. Potvrdil to i bývalý pracovník NASA Ken Jonston, který řekl: „Z té doby dokonce existují i ​​fotografie astronautů na Měsíci. NASA mě později pověřila tím, abych ty snímky zničil. Když jsem odmítl, vyhodili mě. „

Z projektu Alternativa 3 mělo uniknout množství fotografií z odvrácené strany Měsíce, kde mají podle tajných dokumentů vznikat obrovské haly, skleníky a různé stavby, které se rozrostly do velkých měst. Od té doby už ale na odvrácené straně měsíce přistála čínská sonda, která by přece tyto projekty musela zaznamenat? Navíc fanoušci této teorie hovoří i o základnách na Marsu, které měl potvrdit zveřejněný dokument z roku 1977 s názvem Alternativa 3. Opět ale vyvstává stejná otázka. Dnes už je možné sledovat i denní prognózu počasí na Rudé planetě, proč tedy nikde není zmínka o tajných základnách pro elity? Vzdálené exoplanety dokážeme detekovat na míle daleko ale základen si sondy a rovery nevšimnou?

Zdroj: gaia.com, youtube.com

Sdílet: