Zbavte se ledvinových kamenů nadobro, pomocí domácího sirupu

Ledvinové kameny jsou krystaly zahrnující sloučeninu Šťavelanu vápenatého, kdo jimi trpí, ví jak nepředstavitelnou bolest mohou způsobit. Pro Českou republiku nejsou bohužel statistické údaje o této nemoci, nicméně v USA ledvinovými kameny trpí jeden z deseti lidí, přičemž každoročně je do nemocnice přivezeno na 300 000 osob s touto nepříjemností v těle. Přitom zdravé ledviny jsou nesmírně důležité pro čistění odpadu v krvi, kterou naše tělo odstraní pomocí moče. Navíc řídí hladinu sodíku, draslíku a vápníku v těle.

Příčinou vzniku ledvinových kamenů může být mimo jiné i nedostatečný pitný režim, nedostatek vody v těle vede k tomu, že soli, minerály a další látky v moči se slepí a vytvoří kámen. Je to jedna z nejčastějších příčin ledvinových kamenů.

Je hned několik symptomů, které mohou upozornit na to, že se ve vašem těle tvoří kámen. Například to může být přetrvávající a sílící bolest v oblasti ledvin, bolestivé močení stejně jako častější močení, nebo třeba neschopnost spát na boku.

Přinášíme recept, který rozpouští ledvinové kameny v těle skládá se z běžných ingrediencí a je velice jednoduchý na přípravu

Budete potřebovat:

1 citron
1 větší svazek kořenů petržele
1 šálek olivového oleje
1 šálek javorového sirupu
1 šálek organického medu

Citrón a petržel nakrájíme na menší kousky a spolu s ostatními přísadami rozmixujeme na hladký sirup, který přelijeme do tmavé láhve a schováme do ledničky. Poté stačí každý den na lačný žaludek užívat jednu polévkovou lžíci tohoto sirupu. No a samozřejmě dodržovat správný pitný režim.

Citrón zvyšuje hladinu kyselosti moči a dokáže přirozeně rozpustit ledvinové kameny. Petržel je zase velice močopudný, což málo lidí ví. Olivový olej je přírodním mazivem a med spolu s javorovým sirupem působí jako přírodní antibiotikum. Tímto sirupem lze také odstranit bakterie a infekce z těla.

Sdílet:
Loading...