Novoluní ve Vodnáři nastaví zrcadlo naším vztahům. Na co si dávat pozor?

5/5 - (1 vote)

První novoluní tohoto roku se blíží. Noční oblohu již zítra osvítí lednový nov ve znamení Vodnáře, který nám umožní vykročit do nového roku s čistým štítem a trochou štěstí. Pokud jste tedy už upustili od svých předsevzetí pak nezoufejte. Blíží se nová energie, nové začátky. Na co vše se připravit a na co si dát pozor, se dozvíte v následujícím článku.

Spontánnost a zvědavost, to jsou ty pravé přívlastky nastávajícího novoluní. Už naši předkové věděli, že Měsíc a jeho fáze jsou spjaty s našimi emocemi. Sobotní novoluní nebude výjimkou, mohou se v nás probouzet pocity jakési rebelie a nutkání oprostit se konečně od minulosti. Novoluní je koneckonců spojeno s novými začátky, proto využijte energii k tomu, abyste se zbavili toxických vztahů i lidí kolem sebe.

Nastavte svým vztahům zrcadlo a těch špatných, které vám jen ubírají energii se zbavte. Kolem sebe si ponechte jen zdravá pouta s lidmi, kteří vás naplňují, jsou k vám upřímní a váží si vás. Tyto vztahy utužujte a neustále na nich pracujte. Nezapomeňte, že Vodnář je vládcem 11. domu, což v astrologii symbolizuje platonické vztahy s lidmi v našem okolí. Právě proto, budou naše emoce ovlivněny přáteli a lidmi, kteří jsou nám velmi blízcí. Nastává tedy ideální čas spojit se s těmi, které milujeme a vytvořit si okruh lidí, kterým skutečně důvěřujeme a na které se můžeme spolehnout.

Během sobotního novoluní dojde také k souladu mezi Měsícem a Jupiterem v Beranu, což je kombinace, která nám dodá pocit naléhavosti jednat a proměnit naše sny ve skutečnosti. Jinými slovy jakékoliv semínko našich nápadů zasadíme, s největší pravděpodobností vyroste v úspěšnou realitu. Dojde totiž k dokonalé kombinaci elementů vzduchu a ohně, které nás poženou vpřed. Budeme mít tak otevřené dveře k mílovým krokům, které nás přiblíží k realizaci našich snů.

Využijme tedy sobotní okamžiky k tomu osvobodit se od názorů, rutinních návyků a vzorů, které s vámi už delší dobu nerezonují. Novoluní ve Vodnáři je událost, která inspiruje k tomu, abychom zvážili roli, kterou my sami ve společnosti hrajeme a dost možná udělali krok k prohloubení našeho dosahu. Jak využijete vesmírnou energii, která se nás chystá zasáhnout?

Zdroj: r29

Sdílet: