Jednoduchý lék na růst vlasů s česnekem a olivovým olejem

Jedná se o jednoduché ošetření růstu vlasů pomocí česneku a olivového oleje. Existují důvody, proč právě tyto přísady ovlivňují růst vlasů:

Za prvé: Česnek má schopnost přidávat do pokožky hlavy velmi důležité živiny, které stimulují tok krve a také chrání vlasové folikuly. Takže pokud jej používáte pravidelně, stimuluje růst vlasů a zvyšuje ochranu vašich vlasů.Kromě toho několik minerálů a vitamínů v česneku je přínosem pro růst vlasů.

Zinek a měď: Zinek hraje důležitou roli ve výrobě vlasových buněk, aby zabránil vypadávání vlasů, a česnek je vynikajícím zdrojem zinku. Měď je také nezbytná k tomu, aby pomohla zabránit vypadávání vlasů a podporovala husté vlasy, proto je běžnou složkou mnoha komerčních ošetření vlasů.

Síra: Česnek obsahuje dobré množství síry, která je bohatá na vlasy, nehty a kůži, nedostatek síry je často příčinou ztráty vlasů, křehkosti nehtů a suché kůže.

C a B Vitamíny: Česnek je také bohatý na vitamíny C, B-1 a B-6, které jsou nezbytné pro ochranu vlasů proti lámání a také pro podporu růstu vlasů.

Železo: Nedostatek železa je jedním z nejčastějších důvodů ztráty vlasů u žen v menopauze. Česnek je dobrý zdroj železa, pravidelný příjem česneku je jednoduchý způsob, jak tento stav zlepšit.

Za druhé: Olivový olej má protiplísňové a antibakteriální vlastnosti, což znamená, že vám pomůže zbavit se bakterií na pokožce hlavy, které poškozují vaše vlasové folikuly. A nezdravé a vyčerpané vlasové folikuly jsou jednou z nejčastějších příčin ztráty vlasů.A přítomnost antioxidantů v olivovém oleji také podporuje celkové zdraví pokožky hlavy. Masáž pokožky hlavy s olivovým olejem zlepší krevní oběh, a tím zvýší růst vlasů.

Jak připravit jednoduchý prostředek pro růst vlasů s česnekem a olivovým olejem

Složení:

Čtvrtka šálku extra panenského olivového oleje
10 česnekových hlaviček
To je vše! Způsoby přípravy:

Oloupeme a rozdrtíme česnek. Smícháme olivový olej s česnekem a začneme mixovat, nebo šlehat, dokud nezískáme hustou pastu. Uložíme pastu do tmavého a neprůhledného skla. To je velice důležité!

Aplikujte tuto česnekovou pastu na vlasy a pokožku hlavy každý den, jemně masírujte a již během několika dní pocítíte změny

Samozřejmě, že existuje mnoho dalších potravin a léků, které mohou pomoci podpořit zdravý růst vlasů, tyto potraviny nabízejí bohaté minerály a vitamíny, které podporují zdravé vlasy a zabraňují vypadávání vlasů.