„Nostradamus“ z Indie předpovídá, že se za pár dní stane něco strašného

3.3/5 - (10 votes)

Je to jen pár dní, co jsme psali o předpovědi indického astronoma, „Nového Nostradama“, který prohlásil, že třetí světová válka je na spadnutí. Dokonce stanovil její začátek na 18. června, což bylo včera. V předpovědi ale hovořil i o jiných potenciálních datumech začátku války, a ty dny jsou na dosah.

Minulý měsíc učinil Kushal Kumar, kterého média rádi nazývají novým Nostradamem, předpověď o začátku třetí světové války. Ke svým predikcím využívá astrologickou tabulku, která má v hinduistické kultuře velký význam. Jde o jakousi „mapu naší karmy“. Na základě toho předpověděl přesné datum začátku třetí světové války, které mělo připadnout na včerejšek.

Nicméně nestalo se vůbec nic. Na druhou stranu jen pár dní před 18. červnem vydal Kumar další predikci. „18. června byl planetární stimul nejsilnější ke spuštění 3. světové války, i když 10. červen měl také silný potenciál a 29. červen je dalším silným datumem.“

Následující zprávy byly zveřejněny v médiích 10. a 11. června. Z titulků lze vidět, že zprávy mají potenciál plnit predikce, které Kumar stanovil. Jde například o teroristické útoky v Pákistánu, severokorejské vojáky překračující demarkační linii do Jižní Koreje nebo o eskalaci mezi Izraelem a Libanonem. To vše podle Kumara nasvědčuje tomu, že se jeho předpovědi plní.

A také varoval: „Na těchto příkladech lze pozorovat, že prediktivní varování zahrnují pečlivou a seriózní interpretaci planetárních dopadů, přičemž nelze vyloučit nezamýšlené lidské chyby či selhání. Proto sledujte vývoj válečných scénářů v titulcích po celém světě během následujících dnů.

zdroj: ds

Sdílet: