„Nikdo nezemřel na koronavirus a já to vědecky dokážu!“ tvrdí lékař

Rate this post

Popírači pandemie Covid-19 se i nadále dostávají do audiovizuálních médií a nabízejí své teorie na toto téma. Takovou potřebu měl i doktor Gabriel Ruiz, který poskytl rozhovor pro pořad španělské televize s příhodným názvem „Středem pozornosti“ (En el punto de mira).

„Koronavirus je podvod. V roce 2005 jsme hovořili o koronaviru a pandemii jako o frašce. Tvrdil jsem to tehdy a tvrdím to i teď! Je to podvod a média s tímto podvodem přímo spolupracují. Podporují ředitele WHO i ty, kteří řídí svět.“ Vysvětloval zaníceně doktor.

„Nepodařilo se vám přizvat žádné odborníky, aby semnou na toto téma debatovali. Proč? Podvádíte občany, klamete je a jste spolupachateli zločinu WHO,“ pokračoval lékař.

Kromě zmíněného kritizoval také používání roušek.“ Roušky se používají jen k odstranění vašeho úsměvu, čímž se prohlubují deprese a sklony k sebevraždě a podporuje se demence. Nikdo nezemřel na koronavirus a já to vědecky dokážu. Jde o čistý podvod. Kolik bylo do této doby provedeno pitev, které by odhalily důvod smrti? Žádná …“

Zdroj: md

Sdílet: