Jedno z Nostradamových proroctví pro tento rok se už vyplnilo, co nás ještě čeká?

5/5 - (1 vote)

Každý rok se napříč světem zveřejňují proroctví velikánů, jakým byl i Nostradamus. Některé z těchto předpovědí se vyplnily a jiné ne. Tak či onak, většina z nás si je čte spíše ze zajímavosti. O to děsivější jsou titulky, které momentálně zaplavují internet. Jedno z chmurných předpovědí francouzského astrologa pro rok 2024 se téměř okamžitě s úderem půlnoci naplnilo.

 Před svou smrtí v roce 1566 učinil Nostradamu řadu předpovědí o budoucnosti. Předpověděl nástup Hitlera k moci, atentát na Johna F. Kennedyho, teroristický útok 11. září a dokonce i COVID-19. Nyní si můžeme odškrtnout další splněnou předpověď. Předvídal totiž ničivé zemětřesní v Japonsku.

Jednou z osmi předpovědí, které učinil ve svých 1555 textech „Proroctví“ bylo, že svět bude v roce 2024 svědkem masivního zemětřesení. Ve své předpovědi dokonce zašel tak daleko, že přesně určil přírodní katastrofu, ke které došlu u japonského pobřeží, a řekl že budou následovat vlny tsunami, které zabijí stovky lidí.

Zemětřesení o síle 7,6 stupně Richterovy škály zasáhlo začátkem roku západní pobřeží Japonska a přimělo lidi k evakuaci do vyšších poloh, protože vlny, které přišly, pohltily vše co jim stálo v cestě.

Jaké další předpovědi se mají tento rok ještě naplnit?

Podle proroctví francouzského astrologa se v roce 2024 ještě více prohloubí klimatická krize. „Suchá země bude ještě více vyprahlá a až to bude znatelně vidět, dojde k velkým záplavám,“ napsal. „Přijde velmi velký hladomor způsobený morovou vlnou“

Také by se měl objevit neuvěřitelně silný smrtící vir starý 40 000 let. Bakterie viru se budou pomalu uvolňovat do vod oceánů táním ledovců a tato bakterie pak zabije mnoho lidí.

Fascinující předpovědí je také ta, která se týká nového panovníka Velké Británie, kterým ale nebude princ William. Proroctví doslova říká: „Král ostrovů bude vyhnán násilím, mužem bez známky královské krve.“ Analytici těchto proroctví hovoří o tom, že jde o prince Harryho, který nastoupí na trůn a není přirozeným dědicem trůnu.

Tento rok by také mělo dojít k úmrtí Papeže. „Smrtí velmi starého papeže bude zvolen Říman v dobrém věku.“ Současný papež bude mít 87 let. Nedávno vynechal klimatickou konferenci OSN kvůli zánětu plic a problémům s dýcháním po prodělané chřipce. Nový a mladší papež bude podle Nostradama ve funkci dlouho.

Zemětřesení nebylo poslední přírodní katastrofou

Další velkou přírodní katastrofou, která by se měla stát tento rok, bude masivní erupce italské Etny. Nostradamus předpověděl erupci na konec roku 2025. Podle astrologa půjde o nejhorší erupce od roku 79 našeho letopočtu.

Svět se také nevyhne válečnému konfliktu. Nostradamus předpověděl „bojovou a námořní bitvu“ pocházející od „rudého protivníka, který zbledne strachem a způsobí strach z velkého oceánu“. Příznivci proroctví věří, že se jedná o Čínu, kvůli její rudé vlajky. „Námořní bitva“ by pak mohla odkazovat na napětí mezi Čínou a Tchaj-wanem.

No a nakonec zajímavost. Podle Nosradama věda docílí lidské dlouhověkosti, přičemž průměrná délka života se bude pohybovat mezi 150 a 170 lety. Průlomem boudou mechanické orgány.   

Sdílet: