Geolog objevil záhadný 100% čistý kov na místě havárie UFO v Roswellu

5/5 - (2 votes)

Podle skupiny expertů byly nalezeny nové přesvědčivé důkazy o mimozemské kosmické lodi, která havarovala v Roswellu v roce 1947, což je nejslavnější ufologický případ všech dob.

Nejslavnější americký případ UFO nadále přináší další důkazy, protože vědci i civilisté se rozhodli dokázat, že havárie v Roswellu nezpůsobilo nic z tohoto světa.

Incident z roku 1947 se dostal na titulní stránky všech novin díky prohlášení amerického letectva. V prvních zprávách se tvrdilo, že armáda získala zbytky „létajícího disku“, což později vetovala prohlášením, že se jednalo o sestřelený meteorologický balón.

Po mnoha letec se však objevuje nový důkaz k případu. Geolog Frank Kimbler je jedním z mnoha odborníků, kteří zpochybňují oficiální verzi armády. Od roku 2010 místo sleduje a mapuje pomocí detektoru kovu.

Během 14 let objevil více než 20 neobvyklých kousků kovového materiálu, většinou o velikosti nehtu. Nyní předložil jedinečně zvláštní kov k analýze do nové série Discovery Channel s názvem „Alien Encounters: Fact od Fiction.“

Testy odhalily, že kov je 100% čistý hliník, což podle odborníků představuje „přesvědčivý důkaz“ o tom, že mimozemšťané skutečně přistáli v této oblasti před desítkami let.

Chrissy Newton, spolumoderátorka nové série, v prohlášení uvedla, že se vždy snažila hájit pravdu a dodala, že se nebojí odhalit některé slavné případy UFO. Zároveň považuje zmíněné důkazy za velmi přesvědčivé, protože bývalý výzkumník UFO z Pentagonu řekl, že čistý hliník byl spojen s mnoha dalšími místy havárie UFO.

Může mít úlomek pozemské vysvětlení?

Kimbler v průběhu let zjistil, že mnoho kovových úlomků, které objevil na místě havárie, může mít i pozemské vysvětlení. „Něco z toho můžou být úlomky karavanů nebo běžný odpad. Některé ale můžou skrývat zajímavou pravdu.“

Aby se potvrdilo, co Kimbler skutečně našel, poslala nová série Discovery Channel vzorek kovu k chemickému testování pomocí hmotnostní spektrometrie nezávislým odborníkům z texaské firmy Cerium Labs, která se specializuje na metalurgii hliníku.

Neobvyklý čistý hliník

Dr. Tom Hossain, hlavní vědec v Cerium Labs , oznámil, že hliníkový kovový fragment byl nejen neobvyklý svou čistotou , ale také se lišil od typického hliníku průmyslové kvality používaného při výrobě

Sdílet: