Bermudský trojúhelník plný pyramid, jde snad o ztracenou Atlantidu?

4.7/5 - (4 votes)

Globální myšlení se shoduje na jedné věci: Bermudský trojúhelník je velmi záhadné místo a mohl by skrývat největší tajemství lidstva. Podle oceánografů na tomto místě hluboko v oceánu existovaly obrovské stavby: podvodní pyramidy vyspělé a neznámé civilizace… Našli jsme Atlantidu?

Oceánograf Dr. Meyer Verlag pomocí sonaru objevil obří pyramidové struktury v hloubce dvou tisíc metrů. Použití dalších pokročilejších zařízení umožnilo vědcům určit, že tyto obří stavby jsou složeny z krystalické látky a jsou téměř 3x větší než Cheopsova pyramida v Egyptě.

Dr. Verlag věří, že další výzkum tajemství ve středu pyramid by mohl odhalit více informací o případech záhadných zmizení spojených s Bermudským trojúhelníkem.

Na tiskové konferenci konané na Bahamách vědec představil zprávu s přesnými souřadnicemi pyramid a poznamenal, že používaná technologie je moderní vědě neznámá. Podrobnější studie může přinést těžko představitelné výsledky.

Potopené během posunu pólů?

Existuje několik západních vědců, kteří tvrdí, že pyramida na mořském dně mohla být původně postavena na kontinentu, tedy na souši, poté zasáhlo ničivé zemětřesení a zcela změnilo krajinu. Jiní vědci tvrdí, že před několika sty lety mohly být vody oblasti Bermudského trojúhelníku součástí základních aktivit lidí z Atlantidy a pyramidy na dně moře pro ně mohly být skladištěm zásob.

Podrobnější studie v průběhu času přinese výsledky, které si lze jen těžko představit. Vědci zpracovali všechna data a došli k závěru, že povrch je dokonale hladký, vypadá skoro jako sklo nebo led. Velikost pyramid je téměř třikrát větší než Cheopsovy pyramidy.

Tato zpráva byla senzační a byla diskutována na konferenci na Floridě, a dokonce byla hlášena místním floridským novinám. Přítomní novináři mají k dispozici velké množství fotografií a počítačových dat s vysokým rozlišením, které ukazují dokonale hladké trojrozměrné pyramidy, aniž by byly pokryty povrchem bez úlomků, řas nebo trhlin.

Objev, který zpochybňuje současnou archeologickou teorii

Gigantická stavba, kterou původně identifikoval lékař v 60. letech 20. století, byla nedávno nezávisle ověřena potápěčskými týmy z Francie a USA. Tento objev šokoval vědce po celém světě. Budou spěchat, aby to prozkoumali? Ne, je pravděpodobnější, že to budou pilně ignorovat. Pokud na ně dojde, oficiálně se stanou velmi skeptickými, zejména s ohledem na možné důsledky.

Pyramida by mohla potvrdit tvrzení některých inženýrů, že pyramidy byly původně vytvořeny jako obrovské zdroje energie, podpořit tvrzení, že existoval starověký městský stát Atlantida, nebo dokonce poskytnout odpovědi na záhadné události, které byly zaznamenány od 19. století. v oblasti Atlantiku zvaného Bermudský trojúhelník.

Vlastnosti krystalových pyramid

Některé teorie Atlantidy předpokládají, že pyramidy ostrovního města byly vyrobeny ze skla nebo že jejich vrcholy byly pokryty krystalickou látkou. Mohlo by něco takového vyrábět, skladovat a distribuovat energii na vyžádání?

Experimentátoři před desítkami let zjistili, že pyramidy mají tendenci se chovat trochu jako přirozený elektrický kondenzátor, který kolem nich shromažďuje a ukládá energii. Čím větší je pyramida, tím větší má schopnost shromažďovat a ukládat energii. Důležité je také složení pyramidy. Taková pyramida vyrobená z křišťálu nebo vrchol vyrobený z křišťálu může výrazně zvýšit získanou sílu.

Síla pyramid, říkají vědci, je vlastní tvaru pyramidy. Jde o architekturu, která prokazatelně funguje jako akumulátor energie a zesilovač energetické síly. Jako by se chtělo dokázat, že tvrzení výzkumníků jsou pravdivá, nedávno některé ze světových pyramid začaly vypouštět paprsky surové energie do vesmíru. Sečteno a podtrženo? Pyramidy jsou ze své podstaty přírodní generátory energie.

Pyramidy a „efekt strukturální dutiny“

Barry Carter upozorňuje na další vlastnost vystavovanou pyramidami nazvanou “ Structural Cavity Effect “ (CSE) jejich objevitelem, Dr. Viktorem S. Grebennikovem .

Vědec použil CSE k vybudování základní antigravitační platformy. Carter vysvětluje: „Grebennikov také tvrdil, že dokáže vnímat energie vyzařované z vrcholu pyramidy. „Efekt pyramidy, který v průběhu staletí vyvolal mnoho děsivých a záhadných příběhů, je jedním z projevů CSE.“

Kromě časových a prostorových anomálií hlášených v Trojúhelníku někteří přeživší strašlivých incidentů hlásili, že se náhle objevují a mizí obrovské vířící víry. Existují důkazy, že některé ztracené lodě mohly kvůli tomuto jevu zmizet.

Pozorování některých potopených pyramid odhaluje, že sporadicky vytvářejí intenzivní víry v oceánské vodě proudící kolem nich. Tyto víry mohou být způsobeny výbojem vnitřní energie.

Pokud tyto ponořené pyramidy také vypouštějí obrovskou energii přes své vrcholy, mohlo by to vysvětlit tvorbu smrtících vírů na mořské hladině, které spolykají celé lodě spolu s jejich posádkami odsouzenými k zániku. Budoucí výpravy do těchto tajemných pyramid mohou konečně odhalit pravdu a odhalit úžasnou starověkou technologii.

Bohužel, hlubinná archeologie je velmi nákladná a není dobře financovaná. Většina ponorů se odehrává na starých vracích lodí, které slibují bohatství riskantním lovcům pokladů. A samozřejmě, světové univerzity nejsou nijak zvlášť horlivé prozkoumat myšlenku, že mohou existovat velmi staré ruiny obsahující špičkovou technologii, která zpochybňuje prakticky všechny základy jejich teorií o mazlíčcích.

Sdílet: