Které oko vás nejvíce zaujalo? Prozradí vám toho víc, než byste čekali

Rate this post

Člověk vám o sobě může napovídal ledajaké bludy. Může si hrát na majitele planety. Když se mu ale pozorně zadíváte do očí, na podvědomé úrovni budete cítit, že vám lže. Několik metod ve vyšetřování je zaměřených právě na neverbální komunikaci a zrak. Pokud jste zvědaví, co všechno vám mohou oči odhalit, udělejte si s námi malý test.

Dnes vám dáme na výběr sedm obrázků. Na každém z nich je oko. Pozorně si je prohlédněte. Které z nich vás zaujalo nejvíc?

Pokud již máte svého „favorita,“ podívejte se na význam. Uvidíte, zda interpretace jednotlivých obrazců sedí i na vás

1 – Jste naplnění vášní

Vaší hlavní motivací je vášeň. Když se do něčeho pustíte, ponoříte se do toho naplno. Někdy je to velmi dobré. No někdy vás může příliš silný oheň popálit. Také máte silné libido, což může trošku znejistit partnera. Pokud jste žena, jste bohyní, které se však muži bojí. Řídíte se emocemi a pudem. Při důležitých životních rozhodnutích si však nechte trošku prostoru na rozmyšlenou. V klidu a tichu najdete tu nejlepší odpověď.

2 – Jste knihou tajemství

Vaše životní cesta pravděpodobně nebyla jednoduchá a vše, co máte, jste si museli zasloužit. Máte však silného vnitřního ducha a nedáte se jen tak snadno zlomit. Životní zkoušky vám vyformovaly silný charakter. Možná budete sice sem tam skleslí z toho, že pro někoho je život procházka růžovou zahradou, ale třeba věřit, že všechno má hlubší smysl. Životní moudrost, kterou jste získali i skrz životní zkoušky, vám nikdo nevezme.

3 – Příroda je pro vás nadevše

Pokud byste měli žít svůj život v sklobetonové džungli, zvadli byste jako čerstvě spadlý list. Pro svůj život potřebujete nutně přírodu. Z ní čerpáte sílu. Možná jste spíše samotář, nepotřebujete ke štěstí kolem sebe dav lidí. Jste spojení s duchem přírody a toto pouto si nenecháte vzít. Proto zkuste co nejvíce času trávit v přírodě. Ale to víte i vy sami.

4 – Snažíte se najít hlubší duchovní smysl

Ve všem, co se děje, hledáte hlubší duchovní příčinu. Nestačí vám jednoduché odpovědi. Tušíte, že k životu potřebujeme více než hry a chléb. Chcete zjistit, proč jsme tady, jaká je vaše životní pouť. Proto je pro vás alfou a omegou duchovno. A to v jakémkoli smyslu.

5 – Prvořadá je pro vás logika

Na všechno potřebujete logickou odpověď. Nedáváte příliš na pocity. Jistotu vám poskytují čísla a grafy. Jste však přátelští, ale pozor. Někdy můžete mít sklony k manipulaci. Pravděpodobně se vypracujete na vedoucí pozici. V tom případě z vás bude přísný, zato však férový šéf.

6 – Jste okouzlující osobnost

Lidé vás prostě milují. Přitahuje je vaše charisma. Máte jedinečné vyzařování, které fascinuje vaše okolí. Někdy se však můžete cítit vyčerpaní kvůli vlivům okolí. Máte v sobě dar. Tak ho zkuste správně a moudře využít, ne vyčerpat jej na zbytečnosti.

7 – Rádi se zahaluje rouškou tajemna

Pro okolí jste nečitelná osobnost. Málokomu dovolíte znát vaše skutečné já. Držíte si odstup, zajímá vás mystika a tajemno. Nicméně také byste si měli dát pozor na tendenci manipulovat. Vše, co vyzařujete, se vám vrátí. A na to bychom neměli zapomínat.

Sdílet: