Jaké je vaše posvátné duchovní zvíře podle vašeho dne narození?

Rate this post

Dnes prozkoumáme, jak je a byl každý den v týdnu spojen s jedním archetypem posvátného zvířete a co to znamená. Tímto způsobem se dozvíme, jaká požehnání jsou dána každému jednotlivci, který se narodil pod vlivem každého dne.

Vaše narozeniny mohou odhalit vaše posvátné duchovní zvíře. Každý z nás je nějakým způsobem spojen s fyzickým světem s jedním z posvátných duchovních zvířat. Pojďme se ty podívat na to, které je to vaše.

Pondělí: Jelen, elegance

Jelen je posvátné duchovní zvíře divoké lovkyně Matky Země Artemis. Duchovní zvíře ztělesňuje tajemství tohoto světa a moudrost lesů a divočiny.

Jelen může být povolán, aby rozvíjel vaši intuici a aby vám dal větší důvěru ve vaše magické a duševní síly. Navíc je jelen symbolem elegance. Proto vám propůjčuje okouzlující a přitažlivou auru.

Využijte sílu tohoto zvířete k přilákání čehokoli, co si přejete. Ale pamatujte, že vaše přání by mělo být stejně vznešené jako je jelen samotný.

Úterý: Vlk, statečnost

Vlk je posvátné duchovní zvíře boha války Arese. Není náhodou, že bylo toto statečné zvíře vybráno Aresem, aby se stalo posvátným duchovním zvířetem. Aresův vztah s vlkem začíná pravděpodobně u zakladatelů Říma.

V tomto příběhu vlčice vychovávala a chránila jeho vyhoštěná dvojčata Remuse a Romuluse. Vlk je považován za toho, kdo propůjčuje statečnost a soběstačnost těm, kteří se narodili tento den.

Kromě toho je posvátné vlčí duchovní zvíře svoláváno v dobách potřeby, aby vnesl řád chaosu. Vlk může stát v chaosu, protože on je ten, kdo dokáže zvládnout veškerý strach. Vyzvěte síly vlka, aby vám poskytly duchovní vedení a ochranu.

Středa: Zajíc, bdělost

Zajíc je posvátným zvířetem Hermese. Přestože naivní člověk na tomto skromném tvorovi nevidí nic zvláštního, mystikové mají jiný názor.

Zajíc, je posvátný pro mnoho okultních cest a samozřejmě pro všechny hermetické tradice. Jelikož je Hermes Bůh obchodu a komunikace, cestuje rychleji než kdokoli jiný. Hermes propůjčuje rychlé reflexy a bdělost duchovní i intelektuální.

Všichni, kdo jsou pod nadvládnou Zajíce, jsou považování za velmi magicky mocné a kreativní jedince. Tajemství je v tom, jak rychle roste populace zajíců. Tento intenzivní růst byl považován za úžasně důležitý.

Čtvrtek: Orel, vizionář

Orel je posvátné zvíře krále bohů Dia. Je však velmi důležité pochopit, proč byl pro tuto čestnou pozici vybrán Orel. Pravděpodobně proto, že orel může létat výše než jakékoli jiné zvíře.

Ze své pozice mohou orli vidět celý obraz a chápat příležitosti a nedostatky jejich současné situace. Orli si pečlivě vybírají své boje a vyhýbají se bezcenným příčinám. Přestože vždy vítězí, útočí pouze v případě potřeby.

Tuto přesnou schopnost lze také použít k duchovnímu probuzení a realizaci vašich magických sil. V neposlední řadě přivolejte Orla, abyste viděli to, co mnozí ne a získejte co si zasloužíte.

Pátek: Holubice, naděje

Holubice je posvátné zvíře bohyně krásy a lásky Afrodity. Proto je jednou z jejich schopností přinášet lásku a mír, kdykoli je potřeba.

Holubice jsou symboly naděje a míru nejen ve starověkém Řecku a Římě, ale i v Bibli a dalších náboženstvích. Vždy byly považovány za čistá stvoření se schopností přinášet kolem sebe obnovu energie.

Holubice je také povolána, aby nás očistila od všech psychických parazitů a tím nás přivedla do nové éry v našich životech.

Holubice nás podpoří v našem magickém snažení a přináší sebeuvědomění a hlavně sebelásku. To její nejdůležitější síla, protože to je klíč k odemknutí našeho magického potenciálu.

Sobota: Had, léčitel

Je to pravděpodobně nejvíce podceňované a falešně obviňované zvíře. Nicméně, hadi jsou skutečně posvátní pro mnoho náboženství, zejména pro stará. Had je posvátné zvíře Krona, starého boha času. Symbol Uroboros je tedy had, který požírá svůj ocas v metafoře věčného času.

Navíc jsou hadi také strážci magických tajemství Země. Jakmile Kronus sesedl z trůnu, stal se bohem zemědělské plodnosti oslavovaným v zimním slunovratu.

Vyvolejte zvířecího ducha hada, abyste získali moudrost, odhalili tajemství tohoto světa a bojovali se svými strachy. Také zvířecí duch Hada propůjčuje tajemnou intuici a může pomoci v procesu léčení.

Neděle: Delfín, hravost

Možná vás to překvapí, ale Apollo, bůh slunce, umění, požehnání, lásky, sportu a magické moudrosti, si vybral delfína jako své posvátné zvíře. Apollo, přenesl kněze z Kréty do svého nejposvátnějšího chrámu a proměnil se v delfína. Delfíni jsou tedy považováni za nejbystřejší ze všech zvířat a zároveň si uvědomují neviditelné.

Posvátné zvíře delfín dodává optimismus a kreativitu. Také pomáhá našim komunikačním dovednostem, díky nimž jsme pochopeni a okouzlující.

Konečně mohou být povoláni delfíni, aby nás vedli v našich nejtemnějších podmínkách a přinesli naději a jas do našich srdcí a myslí. Ze stejného důvodu mohou delfíni odhalit tajemství a naučit nás posvátná a tajemná umění čarodějnictví.

Sdílet: