Hádanka, která prozradí mnoho o vaší osobnosti! Která z žen podle vás drží cizí dítě?

5/5 - (1 vote)

Na internetu je mnoho psychologických testů, jež vám pomohou lépe poznat vaši osobnost a prozradit o vás i věci, které sami o sobě možná vůbec netušíte. A jeden z nich jsme si pro vás nyní připravili. Na obrázku vidíte tři ženy s dětmi. Ne všechny maminky ale drží svou vlastní ratolest, jedna z nich totiž má v náručí cizí dítě. Poznáte, která z nich to je?

Odpovědí je samozřejmě několik a záleží jen na vašem úsudku, kterou z dam vyberete. Odpověď pak prozradí mnoho věcí o vaší povaze i vztazích k lidem. A můžeme vám zaručit, že to bude naprosto sedět! Která z žen tedy podle vás drží jiné dítě?

Žena č. 1:

Jste introvert, který nemá mnoho přátel. Jakmile si ovšem někoho pustíte blíže k tělu, uděláte pro něj naprosto cokoliv. Také vaše rodina se na vás může vždy stoprocentně spolehnout. Máte rádi své soukromí a osobní prostor. Pokud stojíte před těžkým rozhodnutím, rádi trávíte čas sami bez zbytečného tlaku, abyste se mohli pořádně rozhodnout. Někdy se ovšem obětujete pro ostatní až příliš a zapomínáte na své vlastní štěstí.

Žena č. 2:

Jste v kolektivu oblíbený, protože umíte skvěle naslouchat. Vždy rádi pomůžete ostatním, se všemi v okolí i práci skvěle vycházíte. Ostatně, právě proto se můžete pochlubit tak velkým počtem přátel. Ve svém okolí jste považováni za kliďase. A když už se naštvete, příliš dlouho vám vztek nevydrží. Ve vztazích to však máte krapet složitější. Jakmile se vám někdo líbí, neváháte mu odhalit své pravé city. Jenže vaše pobláznění často odejde tak rychle, jako přišlo. A vy často zjistíte, že s vaším vysněným protějškem vlastně nemáte nic moc společného.

Žena č. 3:

I vy jste klidnou osobou, s níž lidé rádi mluví. Přátelství je pro vás extrémně důležité a rádi trávíte čas ve společnosti. Při hádkách a debatách vždy rádi dosahujete kompromisu. A mnohdy se vám dokonce podaří přesvědčit druhou stranu o vašem názoru. Někdy jste ale až příliš impulsivní a reagujete moc přehnaně. Jakmile na svém kamarádovi najdete malou chybičku, která vás ovšem začne ihned iritovat, klidně s dotyčným přerušíte veškerý kontakt.

Sdílet: