Zázrak pro Váš imunitní systém! Recept na šťávu, která pomáhá bojovat proti cukrovce, infekci i rakovině.

Rate this post

Imunitní systém hraje významnou roli při udržování zdraví a boje proti nemocem a infekcím. Protože se dnes lidé musí vypořádat s mnoha viry a toxiny z prostředí kolem nás, všichni si uvědomujeme důležitost zdravého imunitního systému, které chrání a zlepšuje fyzické i emocionální zdraví.

[sociallocker]

Existují určité návyky týkající se životního stylu, které byste měli přijmout k ochraně svého imunitního systému, který je první řadou obrany proti nemocem.
– dostatečný spánek udržuje vyváženost hormonů ve vašem těle
– omezte příjem alkoholu i cigaret
– zařaďte do svého jídelníčku zdravou stravu, omezte tuky a cukry
– pravidelně cvičte
– pijte dostatek vody

Zdravá výživa je nezbytná pro posílení zdravého imunitního systému. Zde je přírodní domácí nápoj, který můžete udělat smícháním běžných ingrediencí vaši kuchyně. Tím skvěle stimulujete váš imunitní systém.

Úžasná šťáva, pro správné fungování imunitního systému:

1 kg čerstvé řepy
1/2 kg mrkve
1 střední citron
1 kg surového medu
2-3 jablka
2-3 pomeranče

Umyjte řepu, mrkev a jablka a nakrájejte je na malé kousky. Dále vymáčkněte šťávu z pomeranče a citrónu a přidejte med. Veškeré přísady dáme do mixéru a promícháme, abychom získali hustý nápoj.  Takovýto nápoj nalijeme do skleněné láhve a dáme do ledničky.

Jak užívat:

Pijte každé ráno sklenku této šťávy před snídaní.Je to zvláště dobré pro lidi se slabším imunitním systémem. Po deseti dnech se budete cítit energičtěji. Hlavně díky řepě a mrkvi, jelikož tato zelenina je velice bohatá na živiny. Tento nápoj je účinnou prevencí před cukrovkou, infekcí, onemocněním srdce a dokonce i před rakovinou.

[/sociallocker]

Sdílet: