VIDEO: Řádí v pivovaru poltergeist?

5/5 - (2 votes)

V pivovaru v americkém Idahu evidentně straší. Dokazují to noční záběry, na kterých se z nevysvětlitelného důvodu hýbou barové stoličky. Zaměstnanec podniku tvrdí, že vůči záběrům byl zpočátku skeptický, ale pohybující se židle ho přesvědčily o existenci paranormálních jevů.

Začátek videa není ničím zvláštní, jde o obyčejné záběry z bezpečnostní kamery z pivovaru Milner ‚s Gate – Idaho Graft Brewery. Strašidelná atmosféra nastane ve chvíli, kdy se z ničeho nic začnou odsouvat barové stoličky. Ze záběrů je zřejmé, že v té době nebyl nikdo nablízku a nešlo o žádný žert.

Jeden ze zaměstnanců Brian Rambur zveřejnil video na internetu. „Viděli jsme ho asi deset minut po tom, co se to stalo. Hned jsem ověřil, zda si někdo z nás nevystřelil, ale zjistil jsem, že pod pultem není dostatek místa na to, aby se tam někdo skryl,“ uvedl.

Video vidělo již mnoho lidí, přičemž většina z nich si myslí, že skutečně šlo o nadpřirozené síly. „To, co vytlačovalo ty židle, muselo být něco jako duch,“ zní jeden z komentářů. Jiný uživatel zase uvedl, že by to bylo uvěřitelnější, kdyby se židle neposouvaly postupně.

Sdílet: