Záhadná pláž Changi! Místo, kde přebývají duše mrtvých!

Rate this post

V tomto článku se přesuneme do Asie na pláž Changi ve státě Singapur. Navzdory své nepěkné pověsti, která zahrnuje mnohé paranormální aktivity, je tato pláž vyhledávána jednak místními, ale i turisty, a to díky své kráse a nádherným západům slunce. Krása však za sebou může skrývat hořkou realitu, stejně jako pláž Changi!

Tato záhadná pláž byla místem, kde bylo zavražděno mnoho čínských obyvatel, a to během Sook Ching masakru, který se odehrál během druhé světové války. Číňané byli obviněni z proti-japonských aktivit, a i když to byla možná jen vykonstruovaná lež, svému trestu se nevyhnuli. Byli brutálně mučeni a popraveni japonskou armádou, která dané území v těchto časech okupovala.

Není divu, že je pláž Changi nasáklá negativními emocemi a dušemi, které po smrti nenašli mír. Od této doby je toto místo známé nespočtem paranormálních aktivit.

Co přesně se v tom nelítostném roce stalo? Během druhé světové války byl v roce 1942 Singapur obsazen Japonci a ti se v oblasti chtěli jednoduše zbavit proti-japonského lidu. Ubozí Číňané se začali schovávat v úkrytech. A nejen Číňané, ale také Britové a Australané, kteří žili v Singapuru. Ačkoliv byla většina podezřelých zabita na místě, množství vojáků bylo svázáno a odvedeno na pláž Changi. Tisíce jich bylo mučeno, Japonci jim sťali hlavy, a dokonce jejich těla rozsekávali napůl ve svislém směru …

Pláž se stala hřbitovem tisícům nevinných lidí. Ptáte se, jaké věci se na místě odehrávají dnes?

Lidé, kteří navštívili toto místo během západu a východu slunce, tvrdí, že slyšeli srdceryvný pláč vojáků a žen, z nichž běhá mráz po zádech. V písku jsou mnohdy vidět krvavé skvrny, i když by měly být spláchnuty velkými vlnami. Lidé na místě údajně viděli i lidské hlavy, které prosili o pomoc.

Po pláži se podle slov svědků procházejí bezhlavé a vzlykající těla. Někteří dokonce tvrdí, že viděli samotné popravy i s krví, která se valila z mrtvých obětí. V lednu 2010 se skupině místních filmařů, kteří se rozhodli prozkoumat blízkou nemocnici, podařilo zachytit několik záběrů děsivých stínů a postav, které se v budově pohybovaly.

V blízkosti pláže je také mnoho pronajímaných domů. I tam je zem nasáklá nešťastnými dušemi a v domech jsou paranormální aktivity na denním pořádku. Lidé si stěžují na to, že na ně neustále někdo zírá a že slyší vrzání podlahy, jako by po nich někdo kráčel. Někteří dokonce tvrdí, že během koupele viděli v koupelně neznámou tvář.

Utrpení, které na pláži Changi přežily tisíce nevinných lidí, se nedá jen tak vymazat. Místní písek nasákl emocemi a bolestí, která dodnes nahání hrůzu mnohým návštěvníkům.

Sdílet: