Z Tichého oceánu se vynořila obrovská kamenná cesta. Kdo a kdy ji postavil?

4.7/5 - (3 votes)

Starobylá kamenná cesta, kterou nám postupně odhalují vody Tichého oceánu, má velký potenciál změnit pohled na historii lidstva. Může jít o dokonaly důkaz toho, že kdysi dávno civilizace ztracená v historii stavěla silnice v místech, kde byl dnešní oceán jen suchou pevninou. O její objevení se postarala sama příroda, když oblast poblíž Ruska zasáhla neobvykle silným odlivem.

Sachalin je ruský ostrov v Ochotském moři, oddělený od japonského Hokkaida průlivem La Pérouse a od Sibiře Tatarským průlivem. Právě obyvatele tohoto ostrova šokovala podivná událost. Tichý oceán vydal poklad v podobě obrovské cesty, nebo chodníku chcete-li. Přestože byla prastará trasa viditelná pouze krátkou dobu, byl to dostačující na to, aby lidé úkaz vyfotografovali. Díky snímkům si unikát můžeme prohlédnout i my.

Některé ze snímků zveřejnil také Ústav alternativních dějin a archeologie na své facebookové stránce. Na fotografiích můžete vidět starodávnou silnici tvořenou obřími kamennými bloky. Pochopitelně vyvstává otázka, jak se starověkým civilizacím, u nichž se nepředpokládá vysoký technologická vyspělost, podařilo takovou kolosální stavbu uskutečnit.

Na sociálních sítích se objevili zajímavé názory spojující objev s mýtickým ztraceným kontinentem Mu. Mělo jít o zemi pokročilé ztracené civilizace, která ji obývala před 12 000 lety. Tato legenda se později stala důležitou v kruzích mystické a okultní filozofie.

Někteří badatelé však přišli s teorií, že by tento kamenný útvar mohl mít přírodní původ. V tomto ohledu však přetrvávají pochybnosti. Bude tedy zapotřebí provést podrobnější průzkum, snad nebudou odborníci otálet a přinesou veřejnosti odpovědi.

Sdílet: