Vidíte kolem sebe neustále čísla 11.11? Co to znamená?

5/5 - (1 vote)

Každý z nás se někdy zarazil nad časem na hodinách, který na sebe vyloženě upozorňuje. Může se jednat o pravidelné noční probuzení v jistou dobu. První, co většina z nás udělá, je že se podívá na hodiny. Pokud se taková situace opakuje, začínáte o tom víc a víc přemýšlet. A co když jde konkrétně o čas 11:11?

Pokud i vy v poslední době vidíte na hodinkách čtyři jedničky, děje se ve vašem životě něco významného, co rozhodně stojí za naši pozornost. Tento jev nám v podstatě připomíná hluboké synchronicity a kosmické posuny, které se vyskytují v průběhu času na naší planetě a také nás upozorňuje na naše současné myšlenky a pocity.

Snaha upozornit nás na 11:11 nám má pomoci k hlubšímu uvědomění si sebe sama a připomenout nám, že kdykoliv se cítíme být ve slepé uličce, máme strach nebo se cítíme bezmocně, můžeme se spolehnout na to, že nám ve své neskonalé moudrosti poradí. Další teorie říká, že se v tento okamžik děje něco významného a měli bychom se pozastavit a vnímat okolí.

Podle mayského kalendáře nastal obrat 21. prosince 2012 v 11:11. V tento moment naše planeta přešla do nového věku – doslovný posun vědomí z temného věku do zlatého. V numerologii má číslo 11 vlastnosti jako trpělivost, poctivost, duchovnost, citlivost, intuice a idealismus. Další zajímavostí je, že součet nám dává číslo 4, které symbolizuje transformaci a rozpuštění ega.

Kdykoliv spatříme opakující se číslice, hlavně 11:11, dostává se nám povzbuzení, že jdeme po správné cestě a že máme nad sebou ochranu bez ohledu na to, jaké nepřízni osudu právě čelíme. V takových chvílích se musíme dokonale ovládnout a nepodléhat negativitě a chaosu kolem nás. Tento svět jsme stvořili v důsledku nedostatku sebekontroly a nyní je nám připomínáno, abychom získali zpět naši vnitřní sílu, opět se naučili ovládat a koexistovat se všemi bytostmi na planetě.

Sdílet: