VIDEO: Bezpečnostní kamery zachytily paranormální činnost neznámé entity

V anglickém Manchesteru na ulici Liverpool Road, se nachází rozsáhlý kancelářský komplex. V historii stála na stejném místě starověká římská pevnost. Dá se tedy říci, že místo má svou bohatou historii, která také může být důvodem paranormálních jevů, které zachytily bezpečnostní kamery.

Tak jako každá společnost, i ta sídlící na Liverpool Road si hlídá svůj majetek. Kancelářské prostory hlídají bezpečnostní kamery, které jsou přímo napojeny na systém CCTV a místní policii. V noci tedy nemusí budovu nikdo fyzicky hlídat, stačí jen zapnuté kamery, jejichž záznamy pak každé ráno kontrolují pracovníci CCTV.

Ovšem na snímcích z 1.listopadu 2012 se objevuje něco opravdu děsivého, co doslova nahání husí kůži. Krátce po třetí hodině ráno se ozvaly hlasité rány, po nichž s největší pravděpodobností nastalo řádění poltergeista. V jednu chvíli jde na stěně vidět jasná silueta připomínající lidskou postavu. Věci v kanceláři jako by ožily. Židle se samy pohybují, otevírají se dveře i šuplíky u stolu, rozsvěcují se počítače.

Podívejte se na záznamy několika bezpečnostních kamer a posuďte sami.

Sdílet:
Loading...