Uniklé dokumenty odhalují milionový projekt, který připravuje náboženství na mimozemský život

4/5 - (3 votes)

Dnes už není žádným tajemstvím, že některá náboženství změnila svá paradigmata tak, že „kousek po kousku“ přijímají možnost existence mimozemského života. Náboženství jako je například to katolické, ale veřejnosti stále více podsouvá svůj nový moderní názor. Ve vesmíru přeci nemůžeme být sami.

Koho by ale v této souvislosti napadlo, že za tím vším budou federální úřady? Tajný projekt, jak postupně přeměnit pohled věřících na mimozemský život. A kdo jiný by jim to měl povědět, než samotná církev. Zní to jako sci-fi? Dokumenty, které se dostaly kam evidentně neměly, hovoří jinak.

Za novými a moderními názory církve ohledně mimozemského života existuje následující pozadí.

V roce 2017 se senátor Jeff Flake objevil před americkým kongresem a nastínil grant NASA ve výši 1 000 000 USD, na přípravu světového náboženství na objev mimozemského života. Flake zjevně s tímto plánem nesouhlasil a tvrdil, že jde o „zbytečný výdaj“.

Senátor Flake řekl následující: „Projekt NASA v hodnotě 1 milionu dolarů připravuje světová náboženství na možný objev mimozemských forem života. Na MOŽNÝ objev. Opravdu musíme tyto peníze utratit takto? Hlavní překážkou pro zúčastněné bylo především definovat, co je život. Velká část diskuse se soustředila na otázku „Co je život?“ a ukazuje se, že život je notoricky obtížné definovat.“

Na základě toho v červnu 2020 podal The Black Vault pod vedením Johna Greenewalda Jr. žádosti FOIA o záznamy související s tímto vyšetřováním. Cílem žádosti bylo obdržet dokumentaci dotace, finálního produktu atd.

Žádost byla úspěšná a uvolnila tak 34stránkový soubor s logem NASA odkazující na Projekt přípravy náboženství na mimozemský život. Dokument si můžete přečíst na následujícím odkazu.

Cílem projektu bylo snížit negativní dopad, který by mělo náboženství po zveřejnění mimozemského tajemství. Níže uvádíme výňatek z odtajněného dokumentu.

„Za dva roky trvání projektu – od roku 2015 do roku 2017 – dosáhlo CTI (centrum pro teologický výzkum) uspokojivého přenosu těchto vědeckých poznatků mezinárodní skupině akademiků v oblasti teologie, etiky, filozofie, antropologie a literatury prostřednictvím série rezidenčních sympozií konaných v Princetonu v New Jersey. Tito učenci na oplátku vedli přísný mezioborový dialog o relevantních tématech ve vědách a humanitních oborech.
Výsledkem je, že 25 starších a 15 mladších akademiků humanitních věd sídlí v Centru a vede rozhovory s hostujícími astrobiology o důsledcích jejich práce pro společnost s budoucnost lidstva. Rozcházejí se ve spekulacích o mimozemských civilizacích v rámci cvičení, aby porozuměli nejnovějšímu výzkumu této hmoty a potenciálu vesmíru hostit život mimo Zemi.“

Otázka zní, zda byl tento projekt uskutečněn, nebo zůstal pouhým neúplným účelem. Dnes vidíme, že některá náboženství už tuto myšlenku přijala, muže za to vliv v pozadí?

Sdílet: