Příběh Olivie Mabel: Když si pro matku přijde mrtvý syn

Rate this post

Městečko Celina v americkém státě Texas bylo počátkem 90. let dějištěm záhadného příběhu rodiny Mabelových. Do roku 1990 žili otec Travis, Matka Olivia a syn Aiden jako ukázková rodinka. Vše však změnila náhlá smrt syna, po níž následovala série zvláštních událostí.

13. března 1990 se sedmiletý Aiden nešťastnou náhodou utopil. Jeho matka Olivia se ze smrti syna nevzpamatovala, následkem čehož ztratila práci, přestala s jakýmkoliv sociálním životem a zkrachovalo i její manželství. S Travisem se rozvedli rok po smrti syna a v září 1991 to bylo naposled, co někdo viděl Olivii Mabel živou.

Policie obdržela 27. února 1994 telefonát z domu Mabelových, ale nikdo se neozval, tak se rozhodli zajet dům zkontrolovat. Nemovitost působila opuštěně, nepořádně, s těžkým vzduchem a plná prachu. Aidenův dětský pokoj však byl příkladně udržován a v něm našli i jeho matku, Olivii Mabel.

Seděla na houpacím křesle, oblečená v noční košili a pantoflích, v rukou držela panenku ze dřeva a byla mrtvá minimálně několik měsíců. Naproti ní byl vytvořen oltář pokrytý dětskou dečkou a na něm Aidenove fotky, hračky, svíčky, květiny a urna pravděpodobně s Aidenovým popelem. Byl tam i dopis napsaný v cizím jazyce, ukázalo se, že šlo o sanskrt.

Pokud by příběh končil tady, šlo by o rodinnou tragédii, ale případ pokračuje. Vyšetřovatelé našli dopis, psaný Oliviinou rukou s datem 27. února 1994, což bylo přesně v den, kdy policie dostala z domu tichý telefonát. Bylo evidentní, že Olivia byla v té době už dávno mrtvá a v domě se velmi dlouhou dobu také nikdo neobjevil. V dopise stálo: “Můj Aidene, je mi to líto. Je mi to tak líto. Nikdy jsem neměla dovolit, aby to zašlo až takto daleko. Odcházím. Nedovolím ti nechat si mě, ty odporné ďábelskou STVOŘENÍ. Maminka si jde pro tebe, Aidene, můj milý Aidene. Maminka tě miluje. ”

V oficiálním zápisu z vyšetřování je uvedeno, že Olivia svůj dopis jednoduše označila jiným datem. Policisté, kteří však přišli případ vyšetřit, uváděli, že v domě cítili přítomnost nějaké velmi zvláštní síly.

Odborníci na černou magii a paranormální jevy se shodli, že Olivia si zřejmě vytvořila v Aidenově pokoji Tulpu, což je představa, která se může přenést do vizuální podoby a dozrát do takového stavu, že se dá považovat za skutečnou bytost. Olivia si zřejmě představovala Aidena a žila v představě, že je stále s ní a možná právě to ji zabilo.

V roce 2005 se nový majitel domu Christopher Hagen snažil nemovitost prodat, ale neúspěšně. Přivedl tedy do domu odborníka na paranormální aktivity Drewa Navarroa a ten uvedl: “Byl jsem zkoumat stovky míst, ale nikde jsem necítil takovou enormní sílu. Nemohl jsem dýchat, srdce mi neustále rychle bušilo. Energie se stále měnila, ale nic z toho nebylo přívětivé. Cokoliv tam je, je to extrémně majetnické a chová se to tak nevyzpytatelně, jako když má malé dítě záchvat hněvu. Obávám se, že celému domu by se měli všichni vyhýbat, protože nevíme, s čím máme tu čest. “

Sdílet: