Pár si koupil dům z hororu “V zajetí démonů”. Podařilo se jim zachytit nevysvětlitelné jevy

Patříte mezi milovníky filmů, kteří znají nazpaměť většinu replik? Pravděpodobně ale nejste až takovým filmovým fanatikem, abyste si koupili dům, ve kterém podle hororu straší. Právě takovou koupí se však může pochlubit pár, který se rozhodl nastěhovat do domu z filmu V zajetí démonů.

V 70. letech minulého století obývala dům rodina Perronových. Oni i jejich příběhy se staly předlohou pro hororový film V zajetí démonů. Rodina tvrdila, že se jim v domě stávaly zvláštní věci, které si neuměli vysvětlit. Slyšeli zvuky, mizely jim věci, a dokonce se jim údajně zjevil i duch, píše portál Unilad.

Portál USA Today si zavolal experty na paranormální aktivity Eda a Lorraine Warrenových, aby dům prozkoumali. Lorrain v rozhovoru řekla, že viděla takové hrozné věci, které ji straší natolik, že o nich nedokáže mluvit. Warrenovi tvrdí, že duch se jmenuje Bathsheba Shermanová. Podle nich měla zaklít celý dům i pozemek tak, aby se děly špatné věci lidem, kteří se tam odváží vstoupit.

Nic z toho však neodradilo pár od toho, aby si dům koupili. Právě naopak, těšili se, že ho prozkoumají. Cory Heinzen je vyšetřovatelem paranormálních jevů a jeho ženu také zajímá stejná oblast. Rozhodli se proto, že si koupí starý farmářský dům z 18. století, který stojí na Rhode Islandu. K domu se dostali poměrně jednoduše, jeho předešlí majitelé se ho chtěli zbavit.

Cory žil chvíli v domě sám. Jeho žena zatím spolu s jejich synem balila věci z domu v Maine. Muž to považoval za skvělou příležitost na to, aby začal pozorovat, co se na místě děje. Muž do domu opravdu přišel připraven. Měl zařízení, které dokáží detekovat pohyb i zvuk. Vybavil se i 12 bezpečnostními kamerami, které nahrávaly vše 24 hodin, každý den v týdnu.

Cory se netajil tím, že v domě opravdu zažil hrůzostrašné chvíle. Viděl černou mlhu, jak se pohybuje z jednoho pokoje do druhého, slyšel kroky, neidentifikovatelné hlasy, klepání, a dokonce viděl i paprsky světla.

V rozhovoru řekl, že události, které zažil, si neumí vysvětlit. “Blikaly nám světla v pokojích, což by nebylo možná nic divného, ​​ale dělo se to i v pokojích, ve kterých ani nemáme světla,” řekl. Kromě toho zmínil i obraz, který nevysvětlitelně spadl ze stěny a našli ho v nepochopitelném úhlu opřený o něco jiného.

Vyšetřovatel paranormálních záhad přiznal, že některé momenty se mu podařilo zachytit na kameře, ale některé ne. Svá videa však nezveřejňuje. I přesto chystá spolupráci se stanicí Travel Channel, se kterou chce pracovat na dokumentu o paranormálním domě. Založit si chce i neziskovou organizaci, která by zprostředkovávala turistické procházky po domě.

Zdroj: Unilad.com

Sdílet:
Loading...