Optický test, který odhalí podstatu vaší osobnosti

5/5 - (2 votes)

Testy založené na optických iluzích jsou v dnešní době velmi populární. Takové testy najdete běžně na internetu, ale hojně jsou využívány i samotnými psychology. Jeden takový optický test jsme si pro vás připravili i my. Je velmi jednoduchý, stačí být pozorný a upřímný sám k sobě. U jednotlivých obrázku si dávejte pozor na to, co jste spatřili jako první. Právě tento detail odhalí podstatu vaší osobností. Takže co vidíte na obrázku jako první?

Lev – Nikdy se nespokojíte s jednoduchým vysvětlením, vždy se musíte dostat až k jádru věci. Nebojíte se čelit i těm nejhorším obavám. Jste velmi statečný člověk!

Pták – Občas působíte dost lehkomyslně a v některých situacích i nezodpovědně. Zároveň máte tvůrčí osobnost a neutuchající touhu změnit svět k lepšímu.

Kachna – Jste velice emočně impulzivním člověkem, který rozhodně nesnáší stereotyp. Vaše nálada se dokáže změnit ve vteřině, tak stejně se dokážete i rozhodnou. Máte tendenci se rozhodovat náhle a nečekaně.

Králík – Než se pro něco rozhodnete raději uvážíte veškeré následky, které by vaše rozhodnutí mohlo vyvolat. Logika je u vás na prvním místě, rozhodně to ale neznamená, že jste chladnou a necitlivou osobou.

Krokodýlové – Každou situaci musíte mít pod kontrolou. Obvykle se staráte úplně o vše a snažíte se mít nad vším i sami nad sebou maximální kontrolu. Nejste však žádný tyran, spíše pozorný manažer, šéf, zkrátka rodilý vůdce.

Pták – Pokud k úspěchu vede strmá cesta vy s ní nemáte nejmenší problém, protože se vždy snažíte najít nejlepší řešení. Nejste člověkem, který se přizpůsobuje, spíše hledáte kompromisy vhodné pro obě strany. Jste velmi upřímní a společenští.

Psí čenich – Pokud jste si na první pohled všimli psího čenichu, studovali jste obrázek zleva doprava. Tento fakt o vypovídá o velice silném logickém myšlení a stejně tak o důsledném přístupu k analýze reality. Druhou variantu obrázku jste s největší pravděpodobností zaznamenali až na samém konci obrázku.

Psí ocas – Obrázek jste projížděli očima zprava doleva, a proto jste si všimli výrazné plochy jako první. To o vás vypovídá, že problémy se snažíte řešit co nejoriginálnějším způsobem. Často vyhledáváte kreativní cesty a zajímavé výzvy.

Zdroj: brightside.me

Sdílet: