Odhalují nacistické mapy Antarktidy cestu k Duté Zemi?

5/5 - (2 votes)

Mapy Antarktidy vytvořené nacisty, extrahované z odtajněných souborů KGB, údajně odhalují cesty k Asgardu a Duté Zemi. Za odhalením stojí ruský novinář Nikolaj Subbotin, který se dostal ke složce zvané „Orion“, která se zabývá nacistickými průzkumy Antarktidy před a během druhé světové války. Odtajněné dokumenty by měli být autentické, protože obsahují podpisy úředníků i patřičná razítka.

V získaných dokumentech se vyskytují dvě mapy. Jedna nám ukazuje ztracený podzemní kontinent zvaný Asgard. Vlevo dole vidíte národ s německým názvem Neu Schwabenland a jeho hlavní město Neu Berlin. Drobné svastiky představují námořní základny založené nacisty. Druhá mapa pak ukazuje druhou polokouli s dalším ztraceným kontinentem Libérie a Asgardské moře vlevo. Také si ve spodní části můžeme všimnout známého označení Shambala, mýtické město bohů.

Pro hinduisty a buddhisty jde o skutečné město. Tibetští mniši tvrdí, že jde o podzemní říši, což potvrzuje i nacistická mapa.

Tajemný dopis z ponorky

Rodney Cluff na své webové stránce zveřejnil dopis zaslaný jedním námořním důstojníkem, Karlem Ungerem. Ten měl být součástí posádky nacistické ponorky U-boot 209. V dopise tvrdí, že naše Země je dutá, a že dokonce sestupují do této oblasti, aby se o ní dozvěděli více informací. V současné době se na webových stránkách, týkajících se historických německých ponorek, můžeme dozvědět, že U-boot 209 byla 7. května 1943 navždy ztracena.

Pokyny a souřadnice k Aghartě

Další část odtajněných souboru zahrnuje podrobného průvodce k vstupu do Duté Země a průchodu vedoucím k Aghartě. To vše s využitím pokročilé technologie ponorky U-boot. Z těchto pokynů lze vyčíst některé souřadnice, které odkazují na dnešní Lazarevské moře, které omývá pobřeží Antarktidy. Je tedy možné, že právě tam se nachází Dutá Země, kterou nacisté hledali?

 

Sdílet: