Zvíře, které uvidíte jako první, odhalí, jak jste loajální ve vztazích

Rate this post

Snad nikdo z nás nevstupuje do vztahu s myšlenkou, že toho druhého dřív nebo později podvede. Samozřejmě existují výjimky, které potvrzují pravidlo. Třeba si říkáte, že byste svou drahou polovičku nepodvedli ani za milion let, takové myšlenky má ale v záchvatu zamilovanosti každý, a nakonec jejich vztah skončí nevěrou. Předpoklady k nevěře můžeme snadno odhalit v hloubi našeho podvědomí.

Chcete-li zjistit, zda je pravděpodobné, že budete nevěrní, nebo že jste ke svému vztahu loajální, aniž byste se v takové situaci skutečně ocitli, můžete si udělat dnešní test. A otázka je stejná jako vždy. Které zvíře jste viděli jako první?

Slon

Slon je typickým odrazem věrnosti až za hrob. Svému partnerovi budete věrni za jakékoliv situace. Což je na jednu stranu obdivuhodná vlastnost, na druhou stranu ale lehce zneužitelná. Zejména pak, pokud nejste ve vztahu s člověkem, pro kterého je věrnost vším. Nezapomeňte, že být věrným člověkem neznamená, nechat ze sebe dělat fackovacího panáka a rohožku. Jestliže, se k vám někdo takto chová, pak si vás nezaslouží.

Motýl

Jestliže vás zaujal motýl, pak mají vaše oči, srdce i mysl tendenci bloudit. Nikdy byste se záměrně nepouštěli do nevěry svých partnerů, ale je velmi pravděpodobné, že už jste to nejméně jednou udělali. Vždy byste měli následovat své srdce, ale nezapomínat na laskavost, respekt a úctu k tomu druhému. Až vás zase příště srdce potáhne dál, zkuste svůj vztah nejprve ukončit, než začnete další.

Vlk

Svérázný vlk si ve vztazích dělá, co chce. Neustále hledá své číslo jedna, a pokud to znamená, že se bude s někým stýkat, aniž by o tom věděl jeho partner, udělá to. Neměli byste ale zapomínat na to, že můžete také skončit jako osamělý vlk na opuštěném místě. Kde se můžete ocitnout velmi rychle, pokud si pošlapete štěstí, které už máte.

Sdílet: