Zajímá vás, kým jste byli v minulém životě? Prozradí vám to vybraný obrázek

5/5 - (3 votes)

Věříte v reinkarnaci? Pokud ano, pravděpodobně vás zajímá, kým jste byli v minulém životě. Tento test vám v tom může pomoci. Projděte si níže uvedených 6 obrázků a vyberte ten, který vám poskytne největší klid. Nepokoušejte se uhodnout, co se o každém z nich dá říct, postupujte podle své intuice.

Pokud jste vybrali obrázek 1

V minulém životě jste pravděpodobně byli někdo, kdo vypadal jako prorok. Vaše moudrost a svědomí pomohly mnoha lidem najít pozitivní směr ve svém životě. Věřili jste v sílu lásky, a proto jste ve svém životě nepřijali žádné předsudky. Velkorysost byla jednou z vašich hlavních kvalit a vždy si ji ponecháváte ve svém současném životě. Abyste co nejlépe využili své minulé moudrosti, naučte se rozvíjet a používat svůj šestý smysl.

Pokud jste vybrali obrázek 2

V minulosti jste žili úplně jiným životem, dokázali jste hrát roli prostředníka při přechodech světem. Vaše hlavní funkce byla rozdělovat lidi v různých dimenzích podle jejich chování v životě. Protože jste komunikovali s duchy lidí, máte ve svém současném životě „dar“ číst lidi kolem sebe.

Tímto způsobem si budete moci vybrat nejzdravější vztah svého života. Musíte být opatrní se svým úsudkem. Když spěcháme soudit lidi, než je známe, riskujeme, že přijdeme o příležitosti k efektivnímu spojení.

Pokud jste vybrali obrázek 3

V minulém životě jste byli člověkem umění. Možná jste byli tak slavní, že vaše práce byla uznávána po celém světě. Měli jste příležitost vidět jedinečnost ve všem, co vás obklopuje, a vytvořit díla mimořádné krásy.

Toto umělecké dědictví ve vás stále existuje, a pokud se mu věnujete. Tento talent budete moci probudit ve svém současném životě.

Pokud jste vybrali obrázek 4

V minulém životě jste měli obrovské množství dovedností. Váš mozek pracoval stejně rychle jako počítač a vy jste prováděli výpočty jako nikdo jiný a okamžitě jste analyzovali různé obvody. Pokud se rozhodnete následovat své povolání, způsob života se vám úžasným způsobem otevře.

Pokud jste vybrali obrázek 5

Ve svém minulém životě jste byli průvodcem pro lidi. Možná jste pracovali jako učitel a pokorně jste předávali své znalosti dalším generacím.

Odpoutat se od svých znalostí může být velmi užitečné ve vašem současném životě, kde potřebujeme lidi, kteří jsou připraveni předávat znalosti bez osobních zájmů. Máte schopnost lidi okouzlit a řídit se jejich radami spontánně.

Pokud jste vybrali obrázek 6

V minulém životě jste připravovali lidi na jejich budoucnost. Možná jste byli kartářka nebo kouzelník, velmi inspirovaný vaším šestým smyslem a vizí vaší budoucnosti.

Ve vašem současném životě je váš šestý smysl ještě rozvinutější a vy můžete přesněji předpovídat události. Využijte tento velmi vzácný dar a sdílejte ho s ostatními. Určitě se můžete stát duchovním léčitelem.

Sdílet: