Vyberte si symbol, má pro vás důležité poselství!

Vyberte si symbol, který nejvíce upoutal vaši pozornost. Pod každým z nich se ukrývá intuitivní poselství pro období, kdy čtete tyto řádky. Pokud vás zaujme více symbolů, přečtěte si i jejich poselství a věřte svému vědomí, že vás vede správně. Postupujte však v pořadí, ve kterém vás symboly zaujaly.

Symbol č. 1

Promyslete si své další kroky. Situace, ve které se nacházíte, vyžaduje akci z vaší strany. Možná se kvůli negativním zkušenostem držíte v ústraní, bojíte se říct co si myslíte. Věřte však, že to pro vás dopadne dobře a v souladu s vaší duší. Dalším krokem se posunete k rozhodnutí na rozcestí „ano či ne“, na kterém jste se zastavili už dávno.

Na druhou stranu, své „zaseknutí“ nevnímejte jako ztracený čas. Tato doba totiž byla přiměřená tomu, abyste dospěli do bodu, v němž se momentálně nacházíte. Uvažujete hned nad několika možnostmi. Věnujte se té, která vás drží za srdce, ale je sní spojen i velký strach.

To, co vám právě radí vaše intuice, budete zpracovávat svou myslí přibližně 2-3 dny. Stále si však budete jistější a jistější, až rozhodnutí přijmete naplno na vědomí a všechny pochybnosti se vytratí. Vaše jistota vám přináší příliv velkého světla, posvítí vám na cestu.

Symbol č. 2

Na přibližně dva týdny se pro vás zastaví svět. Situace, se kterou se potýkáte, vám způsobuje hodně stresu. Proto je vám nabídnut čas, ve kterém vás vaše vědomí donutí oddychnout si. Dopřejte si pozornost a něhu, potřebujete ji.

Pokud vás někdo požádá v následujících dnech a nějakou laskavost a vy se na to nebudete cítit, nebojte se odmítnout. Vaše hodnota se tím nesníží, naopak pozdvihne se na vyšší úroveň díky tomu, že si v dané situaci vyberete sami sebe. Dáváte tím najevo, že si vážíte sebe a své energie, tím pádem si toho bude vážit i vaše okolí. Nebojte se delegovat povinnosti na druhé a projevte jim důvěru. Skutečně to zvládnou.

Symbol č. 3

Už dávno jste dosáhli té dokonalé osobnosti, o které sníte. Jen váš nelaskavý úsudek o vás samotných, vám ukazuje zkreslenou realitu. Za vším stojí jistá nenávist k vlastnímu já. Zeptejte se sami sebe, jakou stránku vašeho já nejste schopni přijmout? Odpověď si zapište na papír. Vedle toho si napište pozitivní afirmace. Neinspirujte se ale internetem nebo někým jiným, musí to být z vaší hlavy.

Během toho, co budete sepisovat pozitivní tvrzení, můžete mít problém s vyjádřením. To je proto, že nevěříte tomu, že byste si takové dary zasloužili. Jste však moudrý alchymista, disponujete velkou vnitřní sílou. Pozitivní formulky si čtěte nejméně 3x denně. Důležité je hluboké procítění.

Symbol č. 4

Do vašeho života se blíží něco nového, a to neuvěřitelnou rychlostí. Nečekáte to, ale překvapí vás to. Překvapení s sebou přinese hodně energie, které budete rozdělovat do 2 až 3 sfér svých priorit. Změny přivítejte s nadšením. Strach z budoucnosti není na místě. Nepochybujte, že byste nedisponovali možnostmi, které jsou potřebné pro přijetí změn. V tuto chvíli je vše tak, jak má být. Dejte si kávu a nohy na stůl. Očekávejte vlnu v pohodlí a harmonii.

Symbol č. 5

Něco vás z celého srdce láká, ale bojíte se to vyzkoušet. Možná si lámete hlavu nad tím, že byste něco ve svém životě změnili, ale nemáte na to dostatek energie, finančních prostředků, vědomostí atd. Možná chcete někoho oslovit, ale bojíte se odmítnutí. Pokud se ale vaše touha nachází ve vašem srdci právě teď, jste na změnu připraveni. Jakékoliv čekání a otálení a výmluvy, že začnete až budete mít to a tamto, jsou jen projevem strachu. Osvoboďte se od něj. Začněte teď! Jste připraveni.

Symbol č. 6

Možná vás v posledním období přepadl smutek a žal. Něco vám odchází ze života a těžko se s tím loučíte. Věřte nebo ne, aby se mohly otevřít nové dveře, musíte uzavřít ty staré. I dramatické změny a rozpad jsou významnou součástí našeho života. Podnět k rozpadu pochází z vašeho nitra, i když toto tvrzení budete zpochybňovat.

Projděte následujícími dny v pohodě a pokoji. Co nevidět uvidíte, že se věci vyřeší a velmi pozitivním způsobem. Sami si připustíte, že situace měla hluboký přínos pro osobní růst a štěstí! Střídající se období smutku a krátké pocity štěstí se otočí ve velmi blízké době na stabilní období spokojenosti a vnitřní radosti. Neztrácejte naděj!

Zdroj: článek byl převzat z webu Transformačné vztahy

Sdílet: