Tento test odhalí vaše skryté touhy a sny. Kterou masku si vyberete?

3.5/5 - (2 votes)

Každý člověk na tomto světě má své vlastní cíle. Všichni chceme těchto cílů dosáhnout s tím rozdílem, že si někdo dává na čas a někdo jde cílevědomě kupředu. Občas se ale na této cestě ztratíme. Například se něco nepovede a my už si nejsme tak jistí v kramflecích. Naše touha je ale stále zakotvena v našem podvědomí.

Jaká je vaše skrytá touha? To vám prozradí vybraná maska. Která se vám nejvíc líbí?

Maska č. 1

Potřebujete cítit, že jsou vaše pocity správné a že vaši nejbližší chápou nejen vaše životní zkušenosti, ale také to, proč se cítíte tak, jak se cítíte. Toužíte po tom, aby se vaše okolí dokázalo patřičně vcítit do vaší kůže a viděli věci také z vašeho úhlu pohledu

Maska č. 2

Snažíte se praktikovat umírněnost ve všem, i když ne vždy úspěšně. Potrpíte si na tom, aby byly věci a situace kolem vás co nejvíc vyvážené a harmonické. Vaše touha spočívá v poklidném domácím rodinném životě. Chcete se obklopovat jen pozitivními a vzdělanými lidmi. Toxickým vztahům se snažíte vyhnout na míle daleko.

Maska č. 3

Máte neutuchající touhou po vědění, a to snad ve všech ohledech života. Nejvíce si v životě ceníte lásky, intimity, znalostí, dovedností a různých úhlů pohledu. Vše, co děláte, děláte celým svým srdcem a duší. Nic neděláte napůl. Když si stanovíte cíl, jdete tvrdě za ním. Pokud se zamilujete, vytrváte v honbě za svým vyvoleným. Pokud se chcete vzdělávat v novém oboru, pak se budete učit rychleji než ostatní.

Maska č. 4

Jste ten typ člověka, který má vždy co říct a co sdílet s ostatními. Vaše touha tkví v tom, aby vás druzí vyslyšeli, a hlavně aby vám rozuměli. Protože vy zkrátka potřebujete vyjádřit své pocity, nápady a zkušenosti. Neexistuje pro vás lepší pocit než ten, který cítíte během spojení s lidmi.

Maska č. 5

Nemusíte být profesionálním umělcem, abyste cítili velkou touhu se kreativně vyjádřit. Samozřejmě můžete kreslit nebo psát knihy, hrát divadlo, zpívat nebo dokonce vytvářet reklamní kampaně. Krásu musíte vytvářet vlastníma rukama, jedině tak uspokojíte svou touhu.

Maska č. 6

Chcete dělat správnou věc, být tu pro ty, kteří vás potřebují, a zajistit bezpečnou budoucnost sobě a své rodině. Tvrdě pracujete a jste velmi svědomití. Jednáte moudře a vaše slovo je pevné a neotřesitelné. Záleží vám na svých činech a slovech a na tom, jak se chováte k ostatním lidem.

Sdílet: