Peříčko, které si vyberete, prozradí, co právě teď od života chcete

5/5 - (2 votes)

Rozhodnutí a volby určují celý náš život. To, jak se právě teď odvíjí i jak bude pokračovat v budoucnu. Právě analýza našich rozhodnutí může vynést na povrch i naše podvědomé tužby. Přání, která se bojíme vyslovit nahlas. Vaše dnešní volba odkryje právě to, co od života momentálně očekáváte.

Princip je opět jednoduchý. Postačí si vybrat peříčko, které vás na první pohled upoutalo. Zjistíte, co od života, podvědomě očekáváte. Také si můžete potvrdit něco, o čem už dlouho přemýšlíte a jen se bojíte udělat první krok. Vaše dnešní volba může být znamením, že je na čase věci kolem sebe změnit.

Peříčko č. 1

Potřebujete v životě stabilitu – jste unavení, věčně vás něco trápí a tento stav vás ještě víc deprimuje. Jste přepracovaní, unavení, a tak nějak se vám zdá, že tlak každodenního života nijak nepolevuje. Bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, nemáte pocit stability, jistoty a stálého zázemí.

Volba peříčka odráží touhu po stabilním základě, na kterém můžete stavět svůj život. Hledáte klid a mír.

Peříčko č. 2

Potřebujete kreativitu a štěstí – cítíte se velmi emocionálně omezení až téměř trpící. Život jste povětšinou žili v šedé zóně a máte pocit, že vás obklopuje negativita. Vaše volba odráží vaší vnitřní touhu okořenit svůj život. Toužíte po jiskře kreativity a odvahy. Barevná a jasná povaha tohoto peří je to, co vás upoutalo. Už si jednoduše nepřejete být obklopeni toxickými lidmi a situacemi.

Peříčko č. 3

Toužíte po jednoduchém životě – cítíte se uvězněni složitou povahou vašeho života. Kolem vás se toho děje tolik, že vás to někdy až paralyzuje. Zoufale hledáte jednodušší životní styl. Vaše volba odráží nerozumný postoj ke zradě, lžím a manipulaci. Jediné, co v životě chcete, je klidná mysl.

Peříčko č. 4

V životě vám chybí soustředění – necháte se snadno rozptýlit, a tak nejste schopni dokončit ani jednoduché úkoly. Naproti tomu jste skvělí iniciátoři různých projektů, nicméně dotáhnout je dokonce je výzva. Vaše mysl je rozlítaná na všechny strany a velmi snadno a rychle vás přemůže nuda. Jenže už toho máte dost, přáli byste si umět se lépe koncentrovat a své cíle dotáhnout do konce.

Peříčko č. 5

V životě toužíte po rozmanitosti – momentálně jste uvízli v zajetých kolejích. Vedete rutinní život a cítíte, že zoufale potřebujete nový náboj. Váš výběr odráží touhu po rozmanitosti ve věcech, které děláte. Toužíte po změně, ať je jakákoliv. Začněte třeba tím, že alespoň na jeden změníte průběh událostí, které neustále děláte. Namísto úklidu, raději vyrazte na výlet. Místo sledování TV jděte do kina, nebo divadla. Navštivte festival. Udělejte jakoukoliv změnu a budete překvapeni.

Sdílet: