Odpovídá váš věk tomu mentálnímu? To vám prozradí optická iluze

5/5 - (1 vote)

Určitě jste už potkali lidi, jejichž věk zcela neodpovídal jejich mentalitě. Někdy potkáme člověka, kterému je přes 30 ale chová se jako dítě a někdy naopak potkáme 15 letého človíčka, který nám udělí rady, jež předčí moudrost i 50 letých jedinců.

Určit mentální věk není vždy jednoduché. Existuje hned několik faktorů, které jej ovlivňují a určují. Navíc jde o velmi variabilní jednotku, která se může během našeho života několikrát změnit. Koneckonců vše závisí na získaných zkušenostech, životním stylu, lidech v našem okolí a špatných zkušenostech, které mohou mít silný dopad na naši psychiku.

1 až 4 lvi

Ve svém srdci jste stále mladí a nespoutaní. Váš mentální věk je 25 let. K událostem, které se kolem vás ději, přistupujete pozitivně, vždy najdete nestandardní, avšak účinné řešení. Takový mentální věk bude přínosem ve stáří, které odmítnete přijmout. Budete díky toho plní energie, života a síly.

4 až 6 lvů

Váš mentální věk se pohybuje mezi 30 až 40 lety. Jste velmi srdečný a láskyplný člověk, který potřebuje klidný a mírný životní styl. Vážíte si rodinných vztahů, práce, přátel. Jste klidní, vyrovnaní, v harmonii se svým tělem a duší. Tento věk je považován za nejkrásnější, protože v právě v tomto období je člověk šťastný a v souladu se vším co se kolem něj děje.

6 až 10 lvů

Váš mentální věk je větší než 40. Takto lze charakterizovat mudrce. Máte rádi pořádek, pohodlí a vše kolem musí být jasně naplánováno. Nejste zvyklí čekat a nemáte rádi nedochvilnost. Vidina ztráty času pro zábavu vás už nepřitahuje, rádi trávíte čas užitečným způsobem. I odpočívat musíte užitečně a aktivně. Ve sféře zaměstnání jste pak velmi produktivní a také velmi dobře placeni.

10 až 12 lvů

Váš mentální věk je nižší než 25. Tato skutečnost vám připisuje upřímnost a přátelskost. Váš tok myšlenek je téměř nepolapitelný. Na druhou stranu jste velmi zranitelní a když milujete, milujete až po uši. I když vám však někdo ublíží, jste velmi pohotoví. Otřepete se a jdete dál, víte totiž že každá situace, ať dobrá nebo ta špatná, formuje vaše zkušenosti a vaší osobnost.

Sdílet: