Který pár je podle vás nejšťastnější? Vaše odpověď odhalí, jak se chováte ve vztahu

5/5 - (1 vote)

Když si prohlížíte fotografie svých přátel a jejich partnerů na sociálních sítích, jak byste hodnotili jejich vztah? A je takový i v realitě? Díky sociálním sítím máme možnost nahlížet do osobních životů nejen našich blízkých. Ovšem ne vždy to, co vidíme, je skutečně tak.

Dnešní test je velmi jednoduchý a zaměřuje se na vaše chování ve vztahu. Žádná odpověď není správná, ovšem každá odhalí pravdu. Který z párů je podle vás nejšťastnější?

Pár č. 1

Vaše volba poukazuje na fakt, že ve vašem vztahu si dokážete zachovat oheň vášně, aniž byste ji museli veřejně či přehnaně projevovat. Ve skutečnosti je vám okolí ukradené. Žijete tady a teď s partnerem ve vlastním vesmírů. Vážíte si vztahu, který jste společně vybudovali, vážíte si své osobité romantiky a žijete současností.

Pár č. 2

Tato volba je velmi zajímavá. Ani vám, ani vašemu partnerovi nevadí projevovat lásku na veřejnosti. Vlastně jste rádi, že každý vidí, že jste pár. Často zveřejňujete společné fotografie na sociálních sítích a o vašem vztahu ví všichni všechno. Buďte ale opatrní, není přece důležité, aby o každém dalším kroku, který s partnerem uděláte, věděli všichni kolem vás. Vztah je především o vás dvou ne o lidech kolem.

Pár č. 3

Vy i váš partner jste velmi zralí lidé, kteří si navzájem důvěřují. Názory, komentáře nebo připomínky druhých si vůbec nepřipouštíte. Oba víte, jaký poklad máte po svém boku, a přesně váš úsudek je ten nejdůležitější. Myslíte na současnost a budujete budoucnost do vašeho vztahu nepatří žádná třetí strana. V podstatě jste nejšťastnějším párem. Gratulujeme!

Sdílet: