Které vlastnosti na vás ostatní nemají rádi? To odhalí optická iluze

5/5 - (1 vote)

Bez ohledu na to, jaký dojem na ostatní uděláte, dříve nebo později se projeví všechny vaše vlastnosti. No a řekněme si upřímně, každému se nezavděčíme a vždy se najde alespoň jedna vlastnost, která ostatní rozčiluje.

Vědět o svých přednostech je sice dobré, ale pro seberozvoj to nestačí. Musíte také vědět o svých společensky ne dobře přijímaných vlastnostech. Následující optická iluze od Octavia Ocampa vám je pomůže zjistit. Poté na těchto vlastnostech můžete zapracovat, a tak získat výhodu během navazování nových vztahů.

Podívejte na následující obrázek. Co vás zaujalo jako první?

Mužská tvář

Vidíte obraz jako jeden celek, což značí, že máte tendenci sdílet s okolím své názory, i když se vás nikdo neptal. Nemyslíte to zle, vaším záměrem je pomáhat lidem svými znalostmi a moudrostí. Občas je toho ale na lidi kolem vás moc, než aby to zvládli vstřebat a vyvolává to v nich pocit neúcty.

Měli byste se více zajímat o zkušenosti a pohledy ostatních lidí. Pokládejte více otázek a naslouchejte jejich odpovědím, než abyste kázali o tom, jak by měli žít svůj život.

Lidé po stranách vlaku

Zaujali vás lidé objevující se po stranách? Pak je to vaše přehnaná zvědavost, kvůli které se dostáváte do řečí. Mnohdy se chcete ponořit do záležitostí jiné osoby tak moc a zapomínáte, že na tyto informace nemáte nárok.

Tato vlastnost vás muže dostat do problémů. Lidé vám budou mnohem více věřit, když se budete starat o své vlastní záležitosti.

Vlak

Lidé ve vašem okolí už dávno vědí, že vám chybí taktnost. Když budete říkat, co cítíte, bez ohledu na pocity druhých nebo neustále někoho přerušovat, skončíte velmi osamělí. Je opravdu nutné dodržovat protokoly slušného chování, které respektují pocity i citlivost jiných lidí.

Žena a dvě postavy stojící po jejím boku

Jste jako otevřená kniha, neváháte mluvit o svém osobním životě až už s přáteli nebo s úplně cizími lidmi. Nicméně sdílení příliš mnoha informací a osobních údajů může v některých lidech vyvolat spíše rozpaky.

Samozřejmě tato vlastnost má dvě strany, někteří vás tak mohou považovat za čestného člověka se kterým nebudou mít problém prohlubovat vztah. Ovšem některým lidem to naopak může přijít divné, že aniž byste je znali, řeknete jim o svém životě úplně vše. Mají pak pocit, že musí na oplátku i oni sdílet své životní příběhy.

Dvě sedící postavy v bílém

Říká se mlčeti je zlato, ovšem ve vašem případě to ostatní spíše vytáčí. Během schůzek a setkání s přáteli raději mlčíte, pokud opravdu nemáte vyloženě něco, o co byste se chtěli podělit. Nesnášíte bezduché řeči, i když vám to pomáhá vytvořit vztah potřebný k tomu, abyste později v budoucnu mohli mluvit o hlubších problémech.

Sdílet: