Krystalický tvar odhalí vaši nevyřešenou karmu minulého života

5/5 - (1 vote)

Máte občas pocit, že bez ohledu na to, jak moc se snažíte, věci kolem vás nefungují dle vašich představ? Důvodem může být karma, kterou si neseme z minulého života. Jakmile si uvědomíme, co karma je, můžeme nám to objasnit, proč se nám dějí určité věci.

Jako v mnoha předchozích testech i dnes postačí jediné. Vyberte si symbol, který vás nejvíce zaujme a podívejte se, co to znamená.

1 – přechod od nezdravých vztahů

V minulém životě jste trávili většinu času sami a cítili jste se opuštěně. Proto se snažíte, někdy až přehnaně, udržet si váš stávající vztah. Děláte maximum pro to, aby vám vydržel co nejdéle. Buď se řadíte mezi jednotlivce, kteří vidí v lidech jen to dobré nebo mezi ty, kteří nedokáží ukončit toxický vztah jen z důvodu, že se bojíte samoty. Máte tendenci bojovat o vztah déle, než je nutné. Opět ve spojitosti se strachem ze samoty. Když se naučíte rozeznávat nezdravé vztahy, ušetříte si tím bolest i frustraci.

2 – věřte v sebe a své cíle

V minulém životě vaše rozhodnutí ohrožovaly nejen vás, ale i vaše okolí. Tyto chyby způsobily, že jste si nedůvěřovali a tento stav se přenesl i do současného života. Existuje hned několik způsobů, jak takový problém vyřešit. Jedním z nich je nevyžadovat mnoho názorů a rad od ostatních.

3 – Obtíže s důvěrou

V předchozím životě jste se stali obětí podvodu a nepoctivého chování. Právě tyto aspekty vás přiměly k nedůvěře vůči ostatním. Věnujte pozornost svým pocitům, instinktu a víře. Znamení jsou všude, možná se neobjeví hned, ale existují. Zaměřte svůj čas a energii na budování vztahů. Nebojte se toho.

Sdílet: