Jaká je vaše největší slabina ve vztazích? To vám prozradí optická iluze

5/5 - (1 vote)

Optická iluze není jen hlavolam, slouží také jako mocný nástroj psychologie. To, jak vnímáme tyto obrázky určuje naše dominantní rysy, charakterizuje naši osobnost nebo nám dokáže prozradit, kterou část mozku využíváme víc. Dnešní obrázek se zaměří na naše slabiny, co se týče vztahu k partnerovi.

Testy osobnosti, jako je ten dnešní, navrhují odborníci a psychologové pro různé účely. Dnešní obrázek nám pomůže odhalit slabiny a problémy, které jsou zdrojem sváru ve vztazích k partnerovi nebo, které nám naopak brání si vůbec nějakou spřízněnou duši najít. Podívejte se tedy pozorně na následující obrázek a položte si, zde už běžnou otázku, co jsem viděl/a jako první?

Tvář ve vodě

Na první pohled mírumilovná tvář vypovídá o tom, že rádi svůj vztah ovládáte. Není se čemu divit, že otěže chcete držet pevně ve svých rukou, jste velmi inteligentní člověk, který myslí o několik kroku napřed. Snadno analyzujete jakoukoliv situaci, předvídáte, jak lidé smýšlí a podle toho chytře plánujete věci a akce.

Ve svém životě chcete především klid a mír, a tak ho rádi nacházíte v chaosu a vždy se ze všech sil snažíte snížit stres kde se dá. Namísto chaotických situací byste ale kolem sebe měli udržovat klid a tyto situace nevyhledávat. A právě takto můžete i sobě a svým blízkým zlepšit život, tím že ze života eliminujete stres.

Povolte své otěže a opusťte touhu ovládat každý aspekt svého života, zejména pokud jde o vztah. Zkuste své drahé polovičce více důvěřovat, nechat ji nebo ho ať některé věci naplánuje za vás, ať jednoduše také převezme kus zodpovědnosti.

Tvář muže v koruně stromu

Vaše všímavost je obdivuhodná. Všimli jste si úplně nenápadného detailu a přesně tak i působíte. Raději se vyhýbáte sociálním interakcím. Pohodlně se cítíte spíš jako vzdálený pozorovatel. Velkou roli v tom může hrát strach z odmítnutí nebo stud.

Pokud si chcete vybudovat opravdu hluboký a láskyplný vztah a chcete cítit to napojení na svého partnera, pak musíte odložit stud a být vstřícnější. Musíte projevit více soucitu a laskavosti, hlavně když se k vám lidé přiblíží nebo vy k ostatním. Jednoduše je načase vystoupit ze své komfortní zóny.

Létající ptáci

Ptáci ve vzduchu stejně jako vaše mysl, neustále někde poletuje. Jste snílek, duchem nepřítomný a snadno rozrušitelný člověk. Většinu svého času jen o něčem sníte. Vaše sny vás přenesou na úžasná místa a dělají vás velmi úspěšné.

Občas je ale důležité stát nohama na zemi. Nastanou situace, kdy váš partner nebude vědět kudy kam a bude hledat stálost, což u vás bude jistě postrádat. Zaměřte se více na skutečné věci, na realizaci vašich snů postupně krok za krokem, namísto snění o tom jak už utrácíte miliony.

Matka a dítě

Matka a dítě symbolizuje jediné, až příliš spoléháte na názory své rodiny. Dáváte přednost své rodině, která je pro vás nejdůležitějším středobodem vesmíru. Necháváte se rodinou ovlivnit snad v každém aspektu svého života, ať už osobního, tak profesního.

Měli byste si samozřejmě názoru své rodiny vážit, i co se týče názoru na vašeho partnera. Ovšem všeho s mírou. Je dobré si tyto názory sami v sobě zanalyzovat a vystředit to opravdu podstatné a hlavně udělat si i svůj vlastní názor. Váha názoru vaší rodiny by nikdy neměla zničit váš vztah s partnerem. Přijímejte zpětnou vazbu členů své rodiny s otevřenou myslí a na svém vztahu pak pracujte samostatně.

Osoba, která sbírá ovoce

Vaše volba poukazuje na to, že jste velmi ambiciózní v karierních cílech. Tyto rysy se projevovaly už v raném dětství a vaše motivace přetrvala dodnes. Možná jste tyto cíle několikrát změnili a stali se racionálnějším. Jste odhodlaní dosáhnout tohoto nejlepšího ve svém profesním oboru.

Na druhé straně je samozřejmě partner, kterému už takové úsilí jako své práci, nevěnujete. Přesto do svého vztahu musíte investovat minimálně stejně jako do své práce. Se stejným odhodláním a soustředěností. Jakmile váš partner pocítí, jak si ho vážíte, bude vaší největší podporou právě během dosažení vašich karierních cílů.

Připomeňte si, že láska a vztahy jsou ve vašem životě stejně důležité jako práce a karierní cíle.

Sdílet: