Co vám říkají runy? Vyberte si jednu a prozradí vám budoucnost

4.5/5 - (2 votes)

Vikingské runy jsou symboly magie, víry a štěstí. Objevte příběh své minulosti, přítomnosti a budoucnosti pomocí tohoto testu čtení run.

Slovo „runa“ jednoduše znamená tajemství. Runy jsou písmena v souboru příbuzných abeced známých jako runové abecedy, které byly používány k psaní různých germánských jazyků, před přijetím latinky.

Runy jsou vyrobeny z kamenů a mnoha dalších druhů materiálů. Podle ság runové nápisy pomáhají chránit člověka před neštěstím. Přesněji řečeno, střeží váš osud a říkají, co vás čeká.

Tak se pojďme podívat na to, co čeká právě vás. Stačí si vybrat runu, která vás nejvíce zaujala.

Runa č. 1 – Inguz

Prastará runa známá jako Inguz, symbol božské energie, vědění a dokonalosti. Znamená také stabilitu, plodnost, finanční zisky a bezpečí. Pokud jste si vybrali tuto runu, pak je čas, abyste si užili výsledky své tvrdé práce a obětavosti. Nejen materiální zisky, ale také ty duchovní.

Můžete získat hlubší porozumění svému životu. Kromě toho existuje šance, že se můžete znovu spojit se svou láskou nebo začít nový milostný život.

Runa č. 2 – Teiwaz

Runa známá jako Teiwaz, válečnická runa, který symbolizuje kopí. Představuje spravedlivost, sílu a statečnost. Pokud jste si vybrali tuto runu, musíte se připravit na velké životní změny. Tato runa naznačuje rychlost a svobodnou vůli a je předzvěstí nových zkušeností a příležitostí. Je čas prozkoumat zcela nová místa a obzory.

Runa č. 3 – Raidho

Runa známá jako Raidho, který představuje celkovou cestu životem člověka. Výběr této runy znamená, že brzy budete žít své sny. Budete postupovat na osobní, profesionální, emocionální i duchovní úrovni.

Síla, úspěch a dobré zdraví vám budou dány. Pokud se potýkáte s nějakými kontroverzními problémy nebo procházíte duševním konfliktem, pak zjistíte, že jste měli celou dobu pravdu.

Runa č. 4 – Dagez

Mocná runa zvaná Dagez, symbolizuje vědomí a naznačuje štěstí a božskou ochranu. Pokud jste si tuto runu vybrali, kdykoli se budete hluboce nořit do problémů, nemusíte se bát, dostanete pomoc způsobem, který si ani nedokážete představit. Porazíte všechny své problémy a zvítězíte.

Runa č. 5 – Jera

Runa zvaná Jera v překladu znamená „rok“. Symbolizuje harmonii a trpělivost. Výběr této runy znamená, že vás bude řídit poslání spojit se s lidmi, sdílet a šířit znalosti. Jste dárci a staráte se o druhé. Vaše štědrost a laskavost se vám vyplatí. Takže se uvolněte a čekejte na nové objevy, které vám přijdou do cesty.

Runa č. 6 – Algiz

Jedna z nejmocnějších run, Algiz. Symbolizuje božskou sílu života ve vesmíru a ochranu, kterou poskytuje těm, kteří se s ní setkají.

Pokud jste si vybrali tuto runu, pak je čas růst, obnovit duchovní a emocionální pokrok. Tato runa naznačuje konec dlouhodobého smutku. Připravte se na nové začátky s novou energií a spoustou naděje. Budete požehnáni spoustou lásky a štěstí.

Sdílet: